Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Dragon

nákup oleje přes internet

15 posts in this topic

máte někdo zkušenosti s nákupem oleje přes net? a od koho?... Jde mi o to,že tady v posr..ý Plzni nemužu nikde sehnat oleje Total:grr jedině u Citroena je maj,ale 5L stojí 1950.- tak byh ho chtěl sehnat levnějš,ale bojim se nejistého netového nákupu:( aby mě místo 5w40 nepřišel třeba i v origo balení nějakej humus,jako se to stalo před časem kamarádovi... Díky za názory:roker

A co jinou, stejně kvalitní, značku ? V olejích většinou nemůžeš šlápnout vedle :)

KUK SEM s obema uvedenyma firmama v tomhle vlakne mam dobre zkusenosti, tu kterou pisu ja jsem si zvolil jen proto, ze jsem si tam mohl dojet osobne a nemusel priplacet za postu.

Jinak zkus jeste kontaktovat clena FX, ten ma taky nejakou nabidku a je z Phy, toho taky muzu doporucit :super

[upravil dne 20/8/07 Ferry]

Původně zaslal: vix

A co jinou, stejně kvalitní, značku ? V olejích většinou nemůžeš šlápnout vedle :)

Já tam léta leju Total 9000 ,tak u něj chci zustat,nejenom ze zvyku,ale i proto ,že je jeden z nejlepších:papa

Tady jsem kupoval ja. Cena dobra, zavolal jsem jim, do hodiny mi ho zadara privezli (plati asi jen po Brne) a jeste jsem dostal vonavy stromecek. www.olejservis.cz

Původně zaslal: Ferry

KUK SEM s obema uvedenyma firmama v tomhle vlakne mam dobre zkusenosti, tu kterou pisu ja jsem si zvolil jen proto, ze jsem si tam mohl dojet osobne a nemusel priplacet za postu.

Jinak zkus jeste kontaktovat clena FX, ten ma taky nejakou nabidku a je z Phy, toho taky muzu doporucit :super

[upravil dne 20/8/07 Ferry]

Díkes.. ceny maj opravdu zajímavý:myslim

Právě teď jsem objednal už podruhé 5l oleje total 5w40 přes www.olejservis.cz. První dodávka bez problémů! Cena za 5l je 1115kč. Můžu jen doporučit... sice web je tragický, ale služby výborné... :super

tak do toho olejservisu asi taky pujdu,když jinak nedáte:D

A já ostrouhám?:P

Total mi ale na poptávku ještě neodpověděl, a tak mohu nabídnout jen Valvoline. Pokud chceš "plnou syntetiku", tak Synpower 5W-40...

Původně zaslal: Fx

A já ostrouhám?:P

Total mi ale na poptávku ještě neodpověděl, a tak mohu nabídnout jen Valvoline. Pokud chceš "plnou syntetiku", tak Synpower 5W-40...

Díkes! já ale potřebuju Total -na dolití,protože jsem "pod ryskou":( a musim koupit 5litr abych se dostal k tej horní:D

No pokud se bojíš, že by to nadělalo cucky nebo tak něco, tak to se bát nemusíš... :) Ale nutit ti Synpower nebudu:mrk Kdyžtak na dolití mi tu z výměny v Nissanu zbyly dva litry;) z pětilitráku:)

Já jsem před 14 dni kupoval jak píše Ferry a koukám, že tam na 5w-40 5 litrů mají stále akci... Olej došel poštou do dvou dnů a došlo to co jsem si objednal.

Dále mam dobré zkušenosti s olejservis.cz a oleje.cz ale tam je momentálně 5w40 Total dražší...

Pokud beres Total tak to nemen ;) Ja jsem s Totalem velice spokojenej.. shanim si ho prakticky za nakupku coz je taky super :super