Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krabička náhradních žárovek


amiandrew

Recommended Posts

Určitě si řeknete, že tento dotaz je naprosto začátečnický, ale... auto jsem (jak už bylo řečeno v některém z mých předešlých příspěvků) koupil v bazaru. Všude bylo psáno, že auto obsahuje veškeré nářadí a náhradní žárovky. Na webu http://public.servicebox.peugeot.com/ jsem našel v oblasti součástí palubky i "bulb box" neboli onu "krabičku náhradních žárovek". Mohl by mi někdo znalejší poměrů u Peugeotu poradit, kde takovou krabičku hledat? :)

Ještě bych se chtěl zeptat na ono nářadí, které má být výbavou. Našel jsem pouze klíč na kola, jinak nič... vím, že by mělo něco být ještě v rezervě, kterou jsem zatím nesundaval...

Při koupi jsem udělal desítky (možná i stovky) školáckých chyb, ale zase, z chyb se člověk učí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak ve dně kufru za zadními sedadly jsou dvě přihrádky. Já v nich neměl nic, teď tam mám povinnou výbavu. Klíč na kola a oko na tahání jsou v kufru v přihrádce na pravé straně. Hever by měl být v rezervě. Další standardní odkládací místo je nad nohami spolujezdce. Jinak mě už nenapadá, kde bys žárovky mohl mít. To tam spíš nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Já je měl pří koupi auta v takovém šedém pouzdře originál od Peugeotu společně s lékarnickou a trojúhelníkem v kufru.I když před koupi auta mi to nabízeli jako výbavu a peníze.Což jsem odmítl,ale nakonec to tam dali bez placení...:super:super:super Ovšem chyběla tam žárovka H1 tu jsem si dokoupil u benzínky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

právě jsem se dostal do situace, kdy jsem potřeboval vyměnit H7 vpředu a obyč žárovku vzadu. Bohužel jsem také v autě nic nenašel a to jsem auto "zdědil" po tatíkovi. Potřebné jsem koupil hned v obchodě s díly u nás ve městě a rovnou jsem u nich objednal i tuto náhradní krabičku žárovek (H7, H1, obyč,....... + pojistky) a celá tahle sranda/krabička vychází na necelých 100Kč. To se pomalu nevyplatí kupovat H7 a H1 samostatně. Jinak na www.jkdesign.cz mají celkem širokou nabídku i lepších H7 žárovek

Marek S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...