Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chcípá, nejede, kouří 1.5Diesel


redswift

Recommended Posts

koupil jsem 106 1.5d 42kW r.v.1998,

jak to začalo: nejdříve mi auto začalo chcípat (např. když jsem za jízdy zmáčkl spojku, tak občas), ted už chcípa kdykoliv na volnobeh, a kdyz přidám plyn a motor překročí nejaké minimální otáčky pro danou rychlost, tak začne cukat a nechce jed-nejde za plynem a ktomu ještě pak kouří, kdyz slapne na plyn-a skube furt pokud se zas nevratí na min otáček. Prosím poradtě co by to mohlo být? jak opravit? atd.

Díky všem, který pomůžou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to těžko říct,ale jde Ti tam dost nafty?Může být ucpané sítko v nádrži,zkus se na něj mrknout,pod zadníma sedačkama je víčko,pod kterým je plovák se sítkem,já ho měl zacpaný nějakým šlemem,asi bionafta,pak bych zkusil vyměnit naftový filtr a pak bych se modlil,aby nebylo špatný čerpadlo.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redswift

ještě jsem si vsimnul, že v hadičce co de z palivového filtru jdou bublinky vzduchu!!! myslisže by to mohl byt ten filtr nebo i hadička nekde? Kde je vubec nafotvý čerpadlo? před nebo za filtrem? abych alespon něco vyloučil? Díky:-)

Tak ti to někde přisává vzduch. Třeba nějaká zpuchřelá hadice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ..nech si v servise, nebo doma si natahni komplet nove naftove vedeni od nadrze, k filtru a k cerpadlu... jinak nejlepsi je na rychle zjisteni vzit kus pruhledne hadice a vkladat pred filtr, pak mezi filtr a cerpadlo a sledovat kde ty bublinky sou a kde ne, tak urcis v kterem segmentu to prisava, je to nejrychlejsi cesta asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...