Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

můj kombi 306 tuning


Guest blondynaa

Recommended Posts

Hustý! Z venku moc hezký!

Těch modrých světel je uvnitř skoro až dost. Nebolí z toho oči?

Plyš na palubce. Mmm, to jsem si přál když mi bylo patnáct. Nešpiní se ta žlutá? Hlavně v místech, kam se šmatlá rukama? Já bych si to nedal, ale kombinace žlutá-černá je neokoukaná a celkem sexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blondynaa

Tak jak se vám líbí? ;-) a hledám info jak sundat šetrně stropnici, abych mohla přečalounit ;-) foto v odkazu

http://www.girlstuning.com/clen.php?Clen=25

šetrně to pujde ale musiš byt opatrna ,sundej madla co jsou nad dveřmi ,2x stropni světlo ,stínítka , pak na B sloupcich sundej pasy , staci jen ta nejvyšší čast ,a ten plast zevnitř sloupku odcvakni, pak odendej těsneni ze vsech dveři v mistech kde se dotykaji stropnice a jeste jsem zapomnel na plastovou lištu co je u 5. vrat na stronici mezi C sloupkama , ta jde lehce sundat , cvak cvak. ted přijde to nejhorsi ,stropnice je ke stropu ještě přilepena , nevim proč to pažouti delaj ale je to tak , az to budes odrhavat tak fest silou ale pozor at neohnes stropnici nebo neudelas tzv mapy .pak ji vysunes kufrem a jeto. snad to trochu pomohlo a pak se pochlup:papa

Jinak to auto ti sluší:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z vonka je to pekne ale vnutrajsok sa ani mne nepaci.Tie svetielka mi pripominaju kamosa ktory tuni stylom "COZOZENIEMNABENZINKEDOTRISTOKORUN".

A ani ten plys nie je moc dobry napad. Moj nazor. Skus to trocha prekopat a bude to super.

Inak kolesa super, aj vyfuk je pekny aj plasty ujdu. Ale neprehanaj to stymi samolepkami ;):papa

[upravil dne 19.8.07 Lavak_Bob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, můj názor je takovej, že zvenku to působí docela agresivnim dojmem, zevnitř to vypadá spíš "dětsky". Ale každej má na tuning svůj názor a líbí se mu něco jinýho, ale pro mě je interiér a exteriér jako nebe a dudy - nepasuje to k sobě. Ale jinak oceňuju razantní změnu od základní výbavy, snaha dobrá. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nemec.cb

Zvenku pěkný (předek moc pěkný),majitelka nádherná,ale interier radši nebudu komentovat.

Přesně tak. Ale pokud se interier líbí majitelce, protože si jej tak udělala podle sebe. Když se do něj posadí, tak vypadá jinak interier i majitelka. Tu to zvýrazní.;):mrk:mrk:mrk

[upravil dne 19/8/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta řadící páka je naopak nebo se mi to zdá, vypadá jak čagan:mrk Jinak se řadím k té většině které se to spíš nelíbí než líbí. Je pravda že záleží na majiteli toho auta co se mu líbí ale tohle je až moc kýčovité..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

strasne.davno som vacsi blud nevidel.

ja se teda musim taky pridat, zvenku jeste ano, ale ten vnitrek je prisernej, cerna, zluta, modra, nevim. misto plyse doporucuju flock, lip se cisti i vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...