Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční brzda


krepicz

Recommended Posts

Musíš sundat celý tunel mezi sedačkama,vzadu vyndáš popelník a pod ním jsou dva torx šroubky,vepředu pod manžetou řadící páky jsou dva šrouby na 10 klíč,když to odšroubuješ,tak to vzadu celý nadzvedneš a najdeš tam seřizovací matku,tuším že na 13 klíč.Utahováním matky brzdu přitahuješ,obráceně povoluješ.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: krepicz

Musím uznat, že tu jste všichni odborníci :xvul

Myslel jsem, že mi poradíte a ono prd..... :myslim

kdyby sis koupil knihu Jak na to tak je po starostech,;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si to zkus,jak to Olda popisuje.Myryn to myslí taky dobře,tak si to podle toho udělej.A neodsuzuj hned lidi , od kterých hledáš radu .Mám pocit,že si ji chtěl.Jak píšeš,sou tady samí odborníci.:super:papa

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička =306ka 1.6ka:super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bych ještě něco dodal . Ruční brzda se na páce seřizuje pouze po výměně lan. Pokud během provozu dojde k zvětšení jejího kroku , je to vždy způsobeno špatnou činností automatického vymezování vůle v zadních kolech. Toto je možno zkusit napravit sešlapáváním brzdového pedálu, nebo sundat brzdový buben a ručně doladit rozpěrku mezi čelistmi. Kdo zná konstrukci , umí to i dírou po kolovém šroubu pomocí šroubováku. Páka na brzdové čelisti musí vždy stát v základní poloze. Lana nesmí být utažena tak , aby byla páka už vychýlena směrem vpřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...