Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rele klimatizacie


bakero

Recommended Posts

Za maskou som nasiel 3 rele.Postupne som vytiahol vsetky tri a skusal, ci klima pojde zapnut a zapnut isla vzdy. Moj problem je ten, ze sa klima pusti iba ked mam vyssie otacky a kompresor zopne iba asi na 3-4 sekundy a potom znova vypne tiez asi 3-4 sekundy a takto sa to opakuje.Bol som aj u cloveka, co naplna klimatizacie, skontrolovat, ci nemam nizky,alebo vysoby tlak v systeme, ale vsetko bolo OK.Na diagnostike vypisalo chybu - chbne rele klimatizacie. Tak neviem, co s tym, asi tam bude este nejake ine rele. Inak skusal som nenit aj ten tlakovy spinac a tiez tu ciernu krabicku pod kastlikom.Nic nepomaha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Semafor

uplne jednoduse za maskou, ale kdybys to chtel konkretne tak hledej a najdes i fotky.

fotky nenajde komisar je zrušil měl tu i celé schéma relátek zapojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixi

Původně zaslal: Semafor

uplne jednoduse za maskou, ale kdybys to chtel konkretne tak hledej a najdes i fotky.

fotky nenajde komisar je zrušil měl tu i celé schéma relátek zapojení

A nejde to znovu obnovit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mate niekto tu schemu,alebo fotky, bol by som vdacny, keby sa to tu dalo nejako umiestnit, alebo aspon link, lebo nemozem nast nikoho,kto by mi vedel poradit. Dokonca u nas v Peugeote mi povedali, ze oni nemaju schemu a ze to nevedia ani zdiagnostikovat. Potom som behol za jednym chlapikom, ten to napojil na laptop a vypisalo chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...