Sign in to follow this  
Followers 0
Přema

Někdo mi krade samolepky

44 posts in this topic

:grr:grr někdo mi krade na mém auti samolepky na 5 dveřích a nechává tam po nich docela pěkné rýhy.I když mi auti hlídá kamera tak jsem nic nenašel.....kamera je ze předu a zadek je krytý.....až ho chytnu tak jste bez člena a noste mi buchty do báně.......:D

Původně zaslal: Přema

:grr:grr někdo mi krade na mém auti samolepky na 5 dveřích a nechává tam po nich docela pěkné rýhy.I když mi auti hlídá kamera tak jsem nic nenašel.....kamera je ze předu a zadek je krytý.....až ho chytnu tak jste bez člena a noste mi buchty do báně.......:D

No co to je za šmejda, dej mu za uši, a když tě nikdo neuvidí tak do báně nepujdeš:D:D:D

Až tak jo ? :o že by někdo kradl samolepky , spíš ti je někdo závidí , tak je zeškrabuje , hajzlík.

Původně zaslal: raspa

Až tak jo ? :o že by někdo kradl samolepky , spíš ti je někdo závidí , tak je zeškrabuje , hajzlík.

Mám tam samolepku Firmy která mi chipovala auto "BITPOWER"a po pul roce mi zmizla jedna tak jsem napsal do té firmy at mi pošlou další,tak jsem ji tam dal a po 3 dnech už tam zase ku*va není,mám nervy!!!!!!!

Asi dotyční neví, co máš za zadními dveřmi. Kdyby to věděl, tak se vyhýbá autíčku obloukem.:myslim

:myslim:D:D:D

Původně zaslal: OK406

Asi dotyční neví, co máš za zadními dveřmi. Kdyby to věděl, tak se vyhýbá autíčku obloukem.:myslim

Asi.......:D:D:D

Třeba jsou to nějaký děcka který si to lepí na kolo, no a ted se to libilo kamošovi toho prvního tak mu ukazal kde to vzal, ještě chvili a budou u vás jezdit samý kola s tvýmy nalepkama :D

Ale ruce bych jim utrhal za to taky:grr

[upravil dne 18/8/07 Radek Hurvajz]

Tak tomu věř že to tak asi dopadne.....:grr

samolepky na auto?:)

skor by som to videl tak, ze sa to niekomu nepaci na aute a strhava to dole.vlastne ti robi sluzbu:D

Původně zaslal: jozefsv

samolepky na auto?:)

skor by som to videl tak, ze sa to niekomu nepaci na aute a strhava to dole.vlastne ti robi sluzbu:D

Jakou službu?ta samolepka je velká 10 x 2 cm a je to od firmy co mi chipovala auto,jinak jsi na samolepky nepotrpím,tak jakou službu?????:grr:grr:grr

No jo, musí se taková mláděž vychovat. Chytit a "poučit"...

Zadny poucit, pres hu.u bych jim dal frackum. Ja jsem jednou celak na kolegu v Olomouci na parkovisti a cekal jsem tam pul hodiny tak jsem si lehnul a zrcatka nastavil tak abych videl jestli uz jede. V zrcatkach se najednou objevili dva borecci tak 12 a 14 let tipuju a jeden ze vykona malou potrebu tady u tohodle auta, vzadu mam tonovana skla a sli zezadu. Jak pristoupil ze vykona, jsem nastartoval, zaradil zpatecku a rozjel se.... myslim ze utikal s "naradim" venku

Co je za zadními dveřmi, aby se vyhýbali autu obloukem? Velkej černej pes a mrtvej kostelník?

Mimochodem, s trhačema nálepek, se připojuji k flamese. Nenávidím je. Z neznámých důvodů mi na starém autě přes noc utrhli nápis Tempra. Sice to nepoškrábali, ale vzali to i s lakem.

Původně zaslal: Escaper

Zadny poucit, pres hu.u bych jim dal frackum. Ja jsem jednou celak na kolegu v Olomouci na parkovisti a cekal jsem tam pul hodiny tak jsem si lehnul a zrcatka nastavil tak abych videl jestli uz jede. V zrcatkach se najednou objevili dva borecci tak 12 a 14 let tipuju a jeden ze vykona malou potrebu tady u tohodle auta, vzadu mam tonovana skla a sli zezadu. Jak pristoupil ze vykona, jsem nastartoval, zaradil zpatecku a rozjel se.... myslim ze utikal s "naradim" venku

Tak tos je docela dobře "poučil"...

Původně zaslal: Ticcino

Co je za zadními dveřmi, aby se vyhýbali autu obloukem? Velkej černej pes a mrtvej kostelník?

Bejzbolovou pálku;);););)

Původně zaslal: Ticcino

Tohle je za zadními dveřmi.....

post-0-14109596212113_thumb.jpg

chytnu zmačknu zatáhnu

přes držku mu natáhnu!