Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena kladek a rozvodu u 406 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Chystam se na vymenu kladek a rozvodaku u 406 HDi, prosim kdo s tim ma zkusenost, nebo nejakej navod, tak prosim poradte.Uz me to tak nejak skripe, tak se bojim :D nejspis budou kladky v <> nejsem si jis zda je majitel predemnou vymenoval zaroven s rozvodakem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem si to před dovolenou a musel přijít na drobnosti, které se nikde nepopisujou, ani tady nikdo neopověděl. Je potřeba několik drobných přípravků. Já měl obavu z napnutí řemene, jak je popisováno u KOPPa a v servisních návodech. Udělal jsem si mechanický měřič a je taky funkční, ale v podstatě není potřeba, protože řemen nejde napnout jinak (nesejdou se seřizovací otvory). když to jednou uděláš, tak je to hračka a skládačka. Návod je třeba v knize od Koppa, ale jen tam jsou motory do roku cca 2001. Měnil jsem i vodní pumpu, protože blok motoru pod ní byl znatelně zanesený od zaschlé chladicí kapaliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Chystam se na vymenu kladek a rozvodaku u 406 HDi, prosim kdo s tim ma zkusenost, nebo nejakej navod, tak prosim poradte.Uz me to tak nejak skripe, tak se bojim :D nejspis budou kladky v <> nejsem si jis zda je majitel predemnou vymenoval zaroven s rozvodakem!

mě tenkrat pomohlo tohle

http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004091501

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...