Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Automatické rozsvěcení světel

12 posts in this topic

Chtěl bych se zeptat, jestli lze nějak u Peugeota nechat přes PC povolit automatické rozsvěcení světel po startu. Docela na to zapomínám i když mám automatické rozsvěcení světel, tak když je jasno tak to samozřejmě nezapne.

Nemáte s tím někdo zkušenost? Jestli světla zapnou ihned, nebo se tam dá nastavit i nějaká časová prodleva po startu.

Kolik toto může u Peugeotu stát?

Druhá věc která mě zajímá:

Mám černé polstrování sedaček a dost je na tom všechno vidět, chlupy atd. Někdy to jde i těžko vysát. Máte nějakou zkušenost s tímto problémem?

Myslíš chlupy zvířecí? Zkusit vlhký hadřík a nebo je na to tkový váleček, na který se to přilepí a pak stačí jen pod tekoucí vodou omýt a je to k dalšímu použití.

Jestli máš 407čku tak myslím že určo přes diagnostiku se dá automatické rozsvěcování aktivovat.....

Nekde jsem cetl v navodu na novejsi modely 206tek ze stacilo stisknout tlacitko palubniho pocitace a pak otocit klickem s nejakejma casovejma intervalama a aktivovalo se to. Ale pres giagnostiku to pujde urcite

Původně zaslal: Escaper

Nekde jsem cetl v navodu na novejsi modely 206tek ze stacilo stisknout tlacitko palubniho pocitace a pak otocit klickem s nejakejma casovejma intervalama a aktivovalo se to. Ale pres giagnostiku to pujde urcite

To kdyby šlo nějak na 407. Nevíte kolik za to Peugeot bude chtít?

S tím válečkem to bych mohl zkusit. Vím co myslíš.Díky

Počítej taxu kolem 600Kč/hod. Zásah trvá 5 minut. Předpokládám, že si započítají půl hodiny.

Já myslím že u oficionálního koncesionáře víc,tady u nás práce s diagnostikou je za 995,-Kč bez DPH a je jedno jestli tam jsou 5 min. nebo hodinu.......

To Přema: Sakra, to je pěkně drahý...

Podle oficiálního ceníku koncesionáře Peugeot v Liberci (Federal cars), je hodina diagnostiky za 590Kč vč.DPH. Ale jak jsem psal, nevím, zda je jednotkou času započatá hodina nebo nějaký kratší časový interval...

To l.hrudka: To se divim, nemáš tam nějakýho kámoše?

To abych obvolával nějaké koncesionáře a zjišťoval za kolik mi to udělají. V září jedu do Prahy, tak kdyby někdo věděl kde by mi to udělali levněji, tak řekněte.Díky