Sign in to follow this  
Followers 0
Emiš

HELP :P205 D, mrtva spojka, oprava PLZEN kam???

9 posts in this topic

Zdar,

dnes mi pri ceste domu umrela spojka na me 205 1,8D. Jedu jedu a najednou tam nejde rychlost, lanko a tahlo v poradku ale neradilo to ani prd.

Takze se ptam:

To je asi total mrtva spojka co?

Na kolik tak vyjde oprava?

Kde to nechat v Plzni zpravit? Naka zkusenost?

ach jo :(:(:(

Cusik.Sice nejsem primo z Plzne,jen sem dojizdim do prace,ale doporucit te mohu v Horsovskem Tyne.Tam mam znamiho.Sou solidni a je to autorizovanej servis na peugeoty.Podivej se na peugeot.cz a tam budou autorizovany servisy.Jinak se ti muzu poptat.

Tam nedojedu a nemam moc penez na odtah ani opravu :-(

Zkusim v Plzni tenhle servis:

AUTO H + B s.r.o.

adresa: U Hvezdarny 22, Plzen, 307 05, okres: Plzen-mesto

telefon: 377241826

Je to kousek odtud co mi stoji auto tak tam snad na 1 dojedu, ikdyz startovat na jedna bez spojky je humac jak svina :(

Tak jsem se objednal u H+B.

objednali me hned na pondeli, cena 5500 i s praci a v pondeli vecer to ma bejt hotovy.

no jestoli je v poradku lanko i to tahlo, tak to vypoada spis na prevodocku..... :( leda, ze by se ti rozsypalo uplne spojkove lozisko.... |BTW: pedal spojky mas tuhy nebo ti planda nekde na podlazer?

Pedal spojky se prvne tvaril normalne, ale neslo za jizdy vubec hejbat s radici pakou. Kdyz auto stalo tak to radilo normalne, jak prakticke :D

Po zkontrolovani pohledem tahla i lanka jsem jeste parkrat marne zkousel zaradit, pak pedal padl na volne na podlahu. (vypadl ten zeleznej kolik co spojuje kloub tahla s lankem). Asi se to tam cely nejak uvolnilo ci co.

Emiši máš to ale pech člověče ale podle mě si nemoh zvolit lepší servis,mě tam teď řešili alternátor rychle a relativně levně. Nejvíc zamrzí cpát do starýho auta takový prachy..

tak konecna cena 5320kc

Filip: jj cpani penez me uz vazne vadi, treba jen ted, spojka 5000, ruceni 4500, gumy 5000, rozvodak + kladky 3000, poloosy, kulovej cep,....

a to mam zatim jen zaplacenou spojku a ruceni :(

no co dluzit 50 nebo 60 tisic to uz je burta :D

btw: jses Filipe zas v Plzni?

No hele, tak často se tady na něco ptám, že už je mi to i blbý a divim se lidem, že ještě pořád radí. Jsou skvělí, já být jima, pošlu mě ke skále která by všechny problémy vyřešila vcukuletu. No včera mě třeba zase vyděsila levá poloosa, začíná zlobit. A to pár týdnů nato co jsem koupil novou pravou, ta už ale byla \'very hard\'.

Jinak PEF ZČU VT-Te 1.roč. zatím podle mých představ - nenáročné studium tvými slovy.. apropó zálohuješ si semestrálky apod. ? :)