Sign in to follow this  
Followers 0
Freedy

Silentbloky motoru

5 posts in this topic

Zdravim

kolegové potřeboval bych poradit, kde seženu silenbloky motoru na mojí 605 2,5 Td, nemůžu je nikde najít v katalogách akorát u Benexu a tam je mám objednaný už skoro 2 měsíce a nemůžou je sehnat. Díky:papa:papa:papa

Díky, ale MJ auto je pro tenhle model nemá vůbec v nabídce a ani na ostatních stránkách jsem je nikde nenašel. Tak musim hledat dál:(:(:(

Původně zaslal: Freedy

Díky, ale MJ auto je pro tenhle model nemá vůbec v nabídce a ani na ostatních stránkách jsem je nikde nenašel. Tak musim hledat dál:(:(:(

Píší, že nejsou na skladě, ale že stačí napsat a že je objednají.

Tak mám pořád stejnej problém nedaří se mi sehnat ty zatracený silenbloky na motor, ve většině případů tvrděj, že to neni problém a nakonec dodaj na motor 2,1 Td a chtěj po mně abych jim ty starý přines ukázat, že by je pak možná dokázaly sehnat. A proto se ptám nemáte někdo doma vyhozený starý z 2.5 který bych jim moh ukázat ?:myslim:myslim:myslim Zatim se mi podařilo zjistit, že je snad dělá jenom jedna firma a to Sasic, ale jedinej kdo na ně mám kontakt je bohužel snad jenom Autobenex a tam stále nic.:bojim Díky F.:papa