Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazatel hladiny oleje


Ivosh

Recommended Posts

Zdravím všechny kolegy majitele 806.

Mam zajimavy ukaz. Od koupi sve P806 (2001, 2,0 HDi) donedavna se mi choval ukazatel hladiny oleje takto:

-- po otoceni klickem na zhaveni se rozsvitil a rucicka ukazala aktualni stav

-- po nastartovani pohasl a rucicka klesla

Nedavno jsem sousedce startoval pres kable favorita. Od te doby se chova ukazatel takto:

-- po otoceni klickem na zhaveni se rozsviti, rucicka vyjede na 100% a zase se vrati na nulu

-- pak zase vyjede na 100%, pak na nulu

-- pak pohasne a uz se nerozsviti, nezavisle na tom, zda staruju nebo ne

Oleje ukazuje plechova merka dost. Netusi nekdo, co muze byt spatne? Predem diky za navrhy.

IJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to takhle dela palubka ve 406tce taky, nemam ale pripojene cidlo na motoru ( mam budiky z jineho auta s vyssi vybavou a jinym motorem ), tak mozna, ze mas spatnej kontakt na cidle a proto se to chova takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@OK406: ano, myslim asi to same, jen v P806 to vypada jinak. Fungovalo to ale podle uvedeneho popisu.

@Ferry: to zni rozumne. A pokud mas stejne chovani... Jen jeste vedet, kde se pod kapotou naleza cidlo. Nemate nekdo poneti? 2.0 HDi, 2001...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam na 306 taky čidlo na hladinu oleje na přístrojovce, ale neni zapojený tak se chci zeptat kde by mělo bejt to čidlo na motoru. Předpokládám že asi někde kolem vany. A jak to zprovoznit jestli to de, diky. Tohle sem nepatří asi (sorry), ale když už se to tu řeší tak by to mohlo bejt podobný jako na 806.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...