Sign in to follow this  
Followers 0
Piwec

zadní plato

5 posts in this topic

Ahoj,

určitě mi pomůžete s výběrem. Potřebuju nové plato do své 106ky, našel jsem toto:

http://www.shop.doronel.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=$0000007E$00000001

Bude tloušťka plata dostačující pro zabudování 2 oválů a 25cm free air wooferu? Nechci aby to prasklo.

Nebo by bylo snad lepší si desku koupit a vyřezat si jí sám??? Díky za rady a názory.

Zdravim, tu desku mám ve své 106ce, tloušťka je cca 20 mm - vespod je vyztužená dvěma lištami, takže to osazení co plánuješ určitě vydrží

Původně zaslal: poldo306

Ty tam máš orig. plato, a to vyztužené nějakou deskou??? Nedrnčí ti paté dveře??? Je to hezký....

Původně zaslal: Piwec

Původně zaslal: poldo306

Ty tam máš orig. plato, a to vyztužené nějakou deskou??? Nedrnčí ti paté dveře??? Je to hezký....

hej hej tak nejak ale ako vidis je to anglicke a na tje ich srobiky nechyta zjadna farba , okrem toho ze 15ks stoji 120sk a este k tomu boli namiesane s malymi

hrkal lavy plast a stvalo ma to, tak som tam natrepal trochu silikonu narychlo, potom trepal stierac tak ho tam uz nemam, teraz trepe pravy plast a uz ma to prestava bavit, vytlmovat to nejdem, sak chystam 2.0 16v alebo 3.0 v6 za zadne sedacky tak naco :)