Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počítam zuby u zpátečky


wena99

Recommended Posts

Původně zaslal: killer

Když mi zpátečka nejde hnedka zařadit tak pomáhá vymáčknot spojku,jednou ji prošlápnout a pak ji znova sešlápnout a pak už zařadit jde ;)

to je normalni , to se nekdy stava ,hold nejsou vždy zuby proti sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to taky stává.Už sem na to přišel.Taky to neni pravidlem.Zastavim,chvilku počkám,vyšlápnu spojku,vyndám rychlost,vyšlápnu spojku a šoupnu tam zpátečku a je to:super

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

na 206tce to delam tak ze dam 4rku a hned zpatecku a no problem ... a spojku mam celou dobu na podlaze ...

OT: prijde mi ze to snad resi jen lidi co maj Peugeoty nebo Citrony...nechapu proc frantici ty sve prevodovky neudelaji mene traktorove ... uznavam ze se temer nesypou ale napr. u 206tky (klidne temer nove) je to pro neznale tragedie a mysli si ze co kazdou chvili prestane radit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

na 206tce to delam tak ze dam 4rku a hned zpatecku a no problem ... a spojku mam celou dobu na podlaze ...

OT: prijde mi ze to snad resi jen lidi co maj Peugeoty nebo Citrony...nechapu proc frantici ty sve prevodovky neudelaji mene traktorove ... uznavam ze se temer nesypou ale napr. u 206tky (klidne temer nove) je to pro neznale tragedie a mysli si ze co kazdou chvili prestane radit ...

tohle se mi stavalo u feldy i u scorpiona a muzu rict ze i u omegy , z novějsich aut Getz a Kia Karnival , proste to neni jen o franticich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: ajsik

na 206tce to delam tak ze dam 4rku a hned zpatecku a no problem ... a spojku mam celou dobu na podlaze ...

OT: prijde mi ze to snad resi jen lidi co maj Peugeoty nebo Citrony...nechapu proc frantici ty sve prevodovky neudelaji mene traktorove ... uznavam ze se temer nesypou ale napr. u 206tky (klidne temer nove) je to pro neznale tragedie a mysli si ze co kazdou chvili prestane radit ...

tohle se mi stavalo u feldy i u scorpiona a muzu rict ze i u omegy , z novějsich aut Getz a Kia Karnival , proste to neni jen o franticich.

Jj, přesně jak říká Pe.Tr, dělala mi to Octavie, Shade 105, a tátuv Huňáč to dělá taky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...