Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zelená karta a CZ nálepka


Dave405

Recommended Posts

Původně zaslal: Dave405

Chci se zeptat, zdali se má při cestě do zahraničí vozit v autě originál, či duplikát zelené karty? A pak jakou CZ nápeku koupit? Prý je schválena jen jedna velikost a typ, nebo můžu koupit cokoli, co se mi bude líbit?

pokud vim tak pokud mas RZ a ne SPZ tak MPZ nepotřbuješ pač je to současti RZ a ZK stači kopie , ale je to na tech kartach napsano , měla by to byt ta stvym podpisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pe.Tr: Ne každá RZ má na sobě MPZ (viditelně);) Třeba Středočeský začaly až 4S2 (na těch už je ten hnusnej modrej proužek):D

jedny maji MPZ v podobě toho modreho proužku a ty prvni tam maji ty malé jak to navat :myslim střibrne skorovodoznaky cz :D

s tema prvnima sem v poho jezdil polsko i slovensko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já teda vždycky na auto ještě lepil oválek - ať byl jakýchkoli rozměrů, nikdy jsem problém neměl.

jediny ovalek kteryted delaji co se mi teda libi je ten chromovy , ktery na metle vytvaři dojem že je vyryty do laku , ale na své auto bych to nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě koukal dneska v tescu na takový plastový, jakoby gelový, co vystupuje asi 3mm, stríbrny ovál + CZ a podklad průhledný, na tmavém autě to ale spíš bude vypadat dost kýčovitě :myslim

Ale už to tedy řešit nebudu, když mám tu europe značku :aut

Děkuji za odpovědi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já mám Gelovou CZ byl jsem s tím dostkrát v Polsku a nikdy nebyl problem, vypadá to takhle

Verim ze nebyl, na 605 jsem mel tu polovicni a taky to nikomu nevadilo. akorat nezapomen, na koho muzes narazit, v cizim state se spatne dohaduje s organy...

[upravil dne 16/8/07 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já mám Gelovou CZ byl jsem s tím dostkrát v Polsku a nikdy nebyl problem, vypadá to takhle, SPZ mám jen bílou, s těmi maličkými CZ po ploše

[upravil dne 16/8/07 Radek Hurvajz]

co to vidim ,jak to že nemaš na tažnym klobouček peugeot?nooo?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já mám Gelovou CZ byl jsem s tím dostkrát v Polsku a nikdy nebyl problem, vypadá to takhle, SPZ mám jen bílou, s těmi maličkými CZ po ploše

[upravil dne 16/8/07 Radek Hurvajz]

co to vidim ,jak to že nemaš na tažnym klobouček peugeot?nooo?:D

Protože něco takovýho v E-shopu ještě není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak asi by s tou gelovkou problem byt opravdu mohl, něco jsem našel - TADY

Kdo chce ať se podívá na toto: Provedení a umístění MPZ upravuje vyhláška Ministerstva dopravy a spojů č. 243/2001 Sb, ve znění pozdějších předpisů, § 25. Já si zatím nechávám to co tam mám:D

Jo a klobouček na tažny s logem Peugeot asi nebude, nechci tam toho mít zase moc. Méně znamená někdy více;)

[upravil dne 16/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já mám Gelovou CZ byl jsem s tím dostkrát v Polsku a nikdy nebyl problem, vypadá to takhle, SPZ mám jen bílou, s těmi maličkými CZ po ploše

[upravil dne 16/8/07 Radek Hurvajz]

co to vidim ,jak to že nemaš na tažnym klobouček peugeot?nooo?:D

Protože něco takovýho v E-shopu ještě není

ale v autorizaku to maji , za 90,-

a ja jimam:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...