Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

žárovky H 7


myryn

Recommended Posts

Mám dotaz na vaše zkušenosti s H7mičkama- na NETU cena 40 - 80 Kč. dnes jsem si chtěl koupit 2 ks - 1 ks rezerva. Poté co mi bylo sděleno , že 1 ks stojí 120,- Kč jsem si vzal jen ten jeden ks. Prý ty levné za nic nestojí, jaké jsou vaše zkušenosti ??? Koupil jsem si NARVU 12 V, 55 W, PX 26 d.

Díky za informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Mám dotaz na vaše zkušenosti s H7mičkama- na NETU cena 40 - 80 Kč. dnes jsem si chtěl koupit 2 ks - 1 ks rezerva. Poté co mi bylo sděleno , že 1 ks stojí 120,- Kč jsem si vzal jen ten jeden ks. Prý ty levné za nic nestojí, jaké jsou vaše zkušenosti ??? Koupil jsem si NARVU 12 V, 55 W, PX 26 d.

Díky za informaci.

praskaj i varty za 225,- je to jedno , ja koupil v penny sadu dvou H7 za 99,- a dal to do tchanova 406 kombika new model do hlavnich svetlometu a drzi už rok což je úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvuli cire optice ty H7 musi mit nejakou upravu, ktera utlumi vyzarovani UV paprsku (na krabickach mivaji napis STOP UV nebo preskrtnute UV). A nejsem si jistej, jestli to maji zarovky s cenou pod 100,-. Ted jsem musel narychlo koupit eltu za 129,- a ta to na krabicce ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si koupil taky ty narvy za 120Kč/ks a jsem s nima spokojenej. Svítí to dobře a je to pořád lepší, než nějaký to rádoby bílý světlo při kterým vidíš ho*no, když je napršíno ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhem zkouseni levnych zarovek za 55-99Kč (vydrž max. 4 měsíce) jsem sel do obycejnych osramek za 180 kč/ks a ty fakt drží.....jinak je vsude psáno i mi bylo řečeno, že čím více světla navíc tím menší životnost....jinak osram píše kolik vydrží jednotlivé typy - ty obyč vydrží min dvakrát déle než ty cool blue, které jsou o mnoho dražší - a všude v krámech mi říkají že nejlepší jsou philips:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1 zarovku za 480Kc, je to o 70% vetsi svitivost, myslim, :D a je to bile svetlo s modrym nadechem, no a muzu rict ze i kdyz je naprsinbo svitito :D dobre, a vypada to dobre, uz je mam asi 2hym rokem a sou cajk, az na to, ze dalkovy mam normalni takze kdyz zapnu dalkovy sem za debila na silnicich :D:aut jinak se me fakt nechtelo davat 4x 480Kc :D

[upravil dne 17.8.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OSRAM SILVER H7 - kus asi za 245,-Kč , + 50% větší svítivost , bělejší světlo , mám je a super. Pro celodenní svícení Osram LIGH@DAY , 3x delší životnost a cena asi 275,- Kč a to se vyplatí! Hlavně nekupovat levné žárovky, rychle praskají a úplně rozhodí seřízení světel , nebot jsou vybočené v patici z ohniska reflektoru. Zkontrolovat můžete rozsvícením proti zdi cca 2 m vzdálené a víc je nekoupíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno Vám řeknu !Soused dělá ve Philipsu a říkal ,že se žárovky mají měnit každé 2 roky ať stojí kolik chtějí !!! Po této době klesne dosvit o 3-5 m (měřeno u nich Philips) A nemá cenu kupovat třeba do Fabie atd.. žárovky za 200 Kč a každé 2 roky měnit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nojo, jenže i kdyby halogenky za 55Kč praskaly jedna za tři měsíce, tak než mi popraskaj čtyři tácy, tak to bude trvat 6 let. Finančně se to nevyplatí.

Jj, jenže to bys mohl říct při stejné svítivosti. Ale při rozdílu v tom jak vidíš je to o něčem jiném.

Já je mám a věř mi, že to rozdíl je.

[upravil dne 25.8.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony jo?? je to dva dny co mě nějakej tuningovej Golf s xenonama v pravý poledne oslnil tak že jsem viděl kulový, svítilo mu to na všechny strany. Není nad zbastlený světla, ty sice vidíš ale ostatní vidí jen tvoje světla a okolo tmu.

Dobrý H7 a svítí to taky dobře, já mám Eufab gold a jsem spokojenej, proti normalním to svítí o dost líp

[upravil dne 25/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...