Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repro v 5.dveřích breaka


Pe.Tr

Recommended Posts

v 5 dveřích breaka jsou v plechu díry na repraky , tipuji 165mm možna i větší , zkoušel už někdoněco tam dát ? zajimalo by me jestli to nerezonuje nebo netřepe se zadnim sklem a jestli to zvladaji vzpěry .

Jinak na 309 jsem do 5. dveří dal 10mm basaky a hraly super ,akorad sem musel dat vzpěry z GTIčka aby to ty dveře udrželo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže od těch vrat musíš při otevírání uskakovat, aby ti nenafackovaly, tak je to v pohodě;) Navíc ty 165ky nejsou nějak extrémně těžký. Do vrat dáš jakejkoliv tlumící materiál (nemusí to být zrovna Dynamat či jak se to jmenuje) a rezonancí zadního okna bych se nebál (vzhledem k výfuku:D:D:D)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jestliže od těch vrat musíš při otevírání uskakovat, aby ti nenafackovaly, tak je to v pohodě;) Navíc ty 165ky nejsou nějak extrémně těžký. Do vrat dáš jakejkoliv tlumící materiál (nemusí to být zrovna Dynamat či jak se to jmenuje) a rezonancí zadního okna bych se nebál (vzhledem k výfuku:D:D:D)...

no ono se tam po upravě vleze i něco většího než 165mm:mrk

už sem to zkoumal a mista je tam až až:mrk:mrk:mrk

ja tubu do kufru totiž nechci kvuli mistu ,vozim toho dost a často .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

v 5 dveřích breaka jsou v plechu díry na repraky , tipuji 165mm možna i větší , zkoušel už někdoněco tam dát ? zajimalo by me jestli to nerezonuje nebo netřepe se zadnim sklem a jestli to zvladaji vzpěry .

Jinak na 309 jsem do 5. dveří dal 10mm basaky a hraly super ,akorad sem musel dat vzpěry z GTIčka aby to ty dveře udrželo .

306 combi tam ma origo ovaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KUBBACHER

V pondělí jsem měl sundanou tu zadní stěnu a také mě to napadlo, když jsem ty otvory viděl, že by tam mohly být bedny, tu přípravu jsem však neviděl, takže jedině natáhnout.

par kabliku je pohoda , už se pidim po nějakych basáčcich , decentních samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

ja mam origo audiosystem JBL tak tam nic uz rvat nebudu -180W me staci:aut ,ale do cela tam neni priprava, je to jen pro tunery:D ,ale ty diry jsou jak na to :mrk

jj mistečko tam je

...duc...duc...

:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Georginho_cz406

To zní dobře. Je tam příprava kabelů, nebo je nutné protáhnout gumovou hadicí mezi skeletem a zadními dveřmi?

Ja tam mam dve diery v plechu za tapacirom, priprava na kable nie je.

A co by ste tam dali? Ciste basy, alebo stredobasy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na zkoušku jsem tam dal tyto všem dobře známé Harman repro 165mm ktere se dávají do přednich dveři , večer je zapojim a vyzkoušim a napíšu jak too hraje a jestli to nerezonuje . Kabeláž jsem samozřejmě musel tahat ale v pohodě .

post-0-14109596275279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...