Sign in to follow this  
Followers 0
Pe.Tr

repro v 5.dveřích breaka

14 posts in this topic

v 5 dveřích breaka jsou v plechu díry na repraky , tipuji 165mm možna i větší , zkoušel už někdoněco tam dát ? zajimalo by me jestli to nerezonuje nebo netřepe se zadnim sklem a jestli to zvladaji vzpěry .

Jinak na 309 jsem do 5. dveří dal 10mm basaky a hraly super ,akorad sem musel dat vzpěry z GTIčka aby to ty dveře udrželo .

Jestliže od těch vrat musíš při otevírání uskakovat, aby ti nenafackovaly, tak je to v pohodě;) Navíc ty 165ky nejsou nějak extrémně těžký. Do vrat dáš jakejkoliv tlumící materiál (nemusí to být zrovna Dynamat či jak se to jmenuje) a rezonancí zadního okna bych se nebál (vzhledem k výfuku:D:D:D)...

Původně zaslal: Dundee

Jestliže od těch vrat musíš při otevírání uskakovat, aby ti nenafackovaly, tak je to v pohodě;) Navíc ty 165ky nejsou nějak extrémně těžký. Do vrat dáš jakejkoliv tlumící materiál (nemusí to být zrovna Dynamat či jak se to jmenuje) a rezonancí zadního okna bych se nebál (vzhledem k výfuku:D:D:D)...

no ono se tam po upravě vleze i něco většího než 165mm:mrk

už sem to zkoumal a mista je tam až až:mrk:mrk:mrk

ja tubu do kufru totiž nechci kvuli mistu ,vozim toho dost a často .

Původně zaslal: Pe.Tr

v 5 dveřích breaka jsou v plechu díry na repraky , tipuji 165mm možna i větší , zkoušel už někdoněco tam dát ? zajimalo by me jestli to nerezonuje nebo netřepe se zadnim sklem a jestli to zvladaji vzpěry .

Jinak na 309 jsem do 5. dveří dal 10mm basaky a hraly super ,akorad sem musel dat vzpěry z GTIčka aby to ty dveře udrželo .

306 combi tam ma origo ovaly

V pondělí jsem měl sundanou tu zadní stěnu a také mě to napadlo, když jsem ty otvory viděl, že by tam mohly být bedny, tu přípravu jsem však neviděl, takže jedině natáhnout.

Původně zaslal: KUBBACHER

V pondělí jsem měl sundanou tu zadní stěnu a také mě to napadlo, když jsem ty otvory viděl, že by tam mohly být bedny, tu přípravu jsem však neviděl, takže jedině natáhnout.

par kabliku je pohoda , už se pidim po nějakych basáčcich , decentních samozřejmě.

ja mam origo audiosystem JBL tak tam nic uz rvat nebudu -180W me staci:aut ,ale do cela tam neni priprava, je to jen pro tunery:D ,ale ty diry jsou jak na to :mrk

Původně zaslal: p406b

ja mam origo audiosystem JBL tak tam nic uz rvat nebudu -180W me staci:aut ,ale do cela tam neni priprava, je to jen pro tunery:D ,ale ty diry jsou jak na to :mrk

jj mistečko tam je

...duc...duc...

:mrk:mrk:mrk

Původně zaslal: p406b

tak to neprežen at ti to nerozhazi nakup po aute:D

nákup vem čert ale počkej až to zjistí moje žena, to tepr bude rozházení...:D

Originally posted by Georginho_cz406

To zní dobře. Je tam příprava kabelů, nebo je nutné protáhnout gumovou hadicí mezi skeletem a zadními dveřmi?

Ja tam mam dve diery v plechu za tapacirom, priprava na kable nie je.

A co by ste tam dali? Ciste basy, alebo stredobasy?

Tak na zkoušku jsem tam dal tyto všem dobře známé Harman repro 165mm ktere se dávají do přednich dveři , večer je zapojim a vyzkoušim a napíšu jak too hraje a jestli to nerezonuje . Kabeláž jsem samozřejmě musel tahat ale v pohodě .

post-0-14109596275279_thumb.jpg

no žadnej extrem ale ozvučeni auta luxusni