Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čím to může být??????????


deeper

Recommended Posts

Tak opět nejezdím. Jel jsem do práce a po cca 1km mi umřelo auto a nejde nahodit. Když točim klíčkem z výfuku dost rapidně smrdí benzín a auto ani nenaskočí. Svíčky jiskru dávaj, ale byly dost zaneřáděný od oleje. Taky jsm zjistil, že mi asi tak litřik zmizel během asi 2 týdnů. To se nikdy nestalo. Nevíte čím to může být. Ještě mě napadá rozvoďák, ale na ten jsem se nestihl podívat.

Děkuju všem za radu...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se pozná prasklá hlava? vizuálně :D případně taky můžeš mít vodu v oleji, olej ve vodě, olej ve válci, vodu ve válci a podobné kombinace...

jinak pokud startér točí ale motor nenaskakuje, tak může být v lepším případě mrtvý hallův senzor (taková ta věc, co dává řj informace o tom, jak rychle se motor točí) nebo prasklý rozvodový řemen (nebo řetěz, ale myslím, že většina pugů má řemen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem impact

jak se pozná prasklá hlava? vizuálně :D případně taky můžeš mít vodu v oleji, olej ve vodě, olej ve válci, vodu ve válci a podobné kombinace...

No to mě poser! Luxusnější charakteristiku ruplý makowice si vyšpekulovat nemoh! :D:D:D Musim to někde prodat! :D

To deeper: Já bych to viděl na nějakej trabl v elektronice. S olejem to nebude mít co dělat. I když ti do spalovacího prostoru odněkud sákne (vyděl bych to na ventily), tak by to dozajista mělo nějakou snahu chytit a hlavně by to nechcíplo takhle zčista jasna. Klíďo to může beyt ten Hall, jak praví impact, nebo dává nějaký zmatený údaje váha vzduchu. Prostě ničemná elektronika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to když točí starter dává jiskru tak to ten Hallů pazmek nebude. Ale jde vo to aby ti ty jiskry přeskakovaly až v motoru a né po motoru tak bych zkusil napřet opucovat všechny VN věci od cívky až po svíčky, s nákým sprejem na vytěsňování vody a taky to může být cokoli v elektrice tak si vem pro začátek do parády krom těch VN i další konektory kolem jednotky. Jo není na plně mechanickýho diesela :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm tak to vypadá na vyhořelý relátko:mad: teď musim sehnat abych to vyzkoušel. Měl jsem strach aby to nebylo pal. čerpadlo:o. Naštěstí to je všechno OK. Alarm jsem vyhodil, nic. Stříkačku jsem tam zkoušel jinou, nic. Tak to celý vyčistim a pak uvidim. Zatim dík za rady. Jestli to pořád nepůjde, ozvu se zase:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...