Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpredam 306 na diely


PeterG

Recommended Posts

Komplet mechaniku stieračov aj s ramienkami.Nemyslím tým gumičky,ale ramená ktoré sa nasadzujú na ten kuželový tisíchran.To všetko za 300 Sk?Totiž neviem ako je to Tvoje auto staré ale dosť tým riskujem,že kúpim podobné ako mám.Takže za 300 Sk s tým že si to vyzdvihnem osobne.Nemusíš nič baliť.Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

zadku mam. tu nalievaciu. ale ty asi chces taky ten maly cudlik. tak ten som bohuzial vyhodil aj s chladicom. druha vec, neviem ci to vobec pojde vybrat.

kazdopadne ak by si chcel tu zadku kde sa nalieva voda do chladica, tu ti poslat mozem.

nalievaciu mám, nedávno som kupoval novú. mám na mysli tú, ktorá je hore na chladiči a vyzerá ako na obrázku, ale asi si to vyhodil.

post-0-14109596804934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

Diesel: ak chces tie cierne ramena od tisichranu k stieracom. za tu cenu ti to dam. neni problem. inac auto je r.v.98. dojdi kludne, pripadne si to mozes aj vyskusat ci ti to bude pasovat.

Nemyslel som len tie ramená.To by boli preplatené.Myslel som celú mechaniku aj s tými ramenami.

Ak by to bolo reálne ešte otázka.Aké tam máš kolá-disky?

Mal by som záujem o 14-ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som elektrony 15". tie su uz predane. este mam 14" sadu zimnych pneumatik. ta je rezervovana,ale zatial si po nu neprisli. a mam este jedno 14" rezervne koleso. (kupoval som novy disk, obuta stara pneumatika)

komplet stierace dam za 500 ak chces motorcek, mechaniku, ramena. skratka komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

mal som elektrony 15". tie su uz predane. este mam 14" sadu zimnych pneumatik. ta je rezervovana,ale zatial si po nu neprisli. a mam este jedno 14" rezervne koleso. (kupoval som novy disk, obuta stara pneumatika)

komplet stierace dam za 500 ak chces motorcek, mechaniku, ramena. skratka komplet.

Zatiaľ mi to prosím podrž.Hľadám vhodnú príležitosť na cestu do BA.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...