Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladící kapalina p406


Blizzard

Recommended Posts

mám dotaz.

a sice jak se pozná zda mám dostatek chladící kapaliny v nádobce a zda dolít či nedolít?

problém je v tom že nádobka je z černýho neprůhlednýho plastu a je v tom nalévacím hrdle nějakej plastovej piškuntál.

auto je p406 nový model r.v.99 s motorem 1,8 8V (ventil, ne válec :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Na tom plastovým piškuntálu by měli být dva výřezi od sebe asi tak 2cm. Hladina kapaliny by se měla pohybovat mezi těmi výřezi. Je to dost blbě vidět...

[upravil dne 15.8.07 MPavel]

takže jestli tomu dobře rozumim, tak hladina by se měla pohybovat (ve studenym stavu) mezi dnem toho piškuntálu a vrchem toho výřezu..... je to tak?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

No.... Skoro :)

Na stránách toho piškuntálu (jsem ještě neslyšel, ale dobrý slovo :)) Jsou dva výřezi. Jeden níž a jeden výš. Mezi nima by se hladina měla pohybovat. Takhle to mam na svém motoru.

tak já to mám asi trochu jiný :myslim

ale myslim že ačkoli je to asi trochu něco jinýho, tak princip by měl bejt podobnej.

odpoledne dam foto.

jj. piškuntál je označení něčeho pro co nemůžu najít označení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sundas vicko a mrknes do toho otvoru,tak tam prd vidis ze,tak tam dej prst ,zatlac na stenu a ten plast co je v tom hrdle vyndej tahem nahoru,jak jinak ze.a pak uz uvidis kolik tam toho mas a dostanes se tam i hustomerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ,když vyndaš ten plast tak naspodu ma takové jakoby hranate očko a na něm je z vnitřni čati po obou stranach ryska , přesněji 3 , MIN ,Normal , MAX . pokud mas malo vody vnadrzce , je na ty rysky videt i aniž bys ten plast vyndaval, pokud hodne vody tak sou ponořeny a nejdou vidět:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...