Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chlazeni


BossR5

Recommended Posts

Ahoj vsem.Je to muj prvni dotaz na PC(takze novacek :-) )Mam 306 Gti-6 a mam problem s chlazenim.Auto ma klimu,ktera vsak nejde(to jsem jeste neresil)ale namisto dvou ventilatoru,je tam pouze jeden(auto bylo lehce bourane na levou stranu)Takze ten druhy,byl na prave strane,ale po prekroceni 90°C,se nic nedelo.Skusil sem ho prendat na levou stranu,ale zase nic.Takze dalsi moznost je,ho dat na primo na vypinac,coz se mi ale moc nechce.Jen se chci teda zeptat,jak se vam zapinaj ventilatory,kterej je na klimu,kterej je na motor,a pri ktere teplote se ten motorovej spousti.Taky je divny,ze mi motor pri jizde drzi 80°C. Naposled se jeste zeptam,jestli nekdo nemate komlet saharu se dvema ventilatory,......dikes Venca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlazení a klima se tady už probíralo.Zalistuj tady někde to určitě najdeš.Já už sem taky psal.Jestli tam máš jeden ventilátor a maji tam bejt 2, tak skus prohodit kabely na čidlech a poznáš hned kam tendle ventilátor patří.Jestli neni od klimy.Jinak mám teplotu furt v rozmezí mezi 80 a 90.Ale už těsně před 90kou se mi zapíná jeden větrák a po chvilce /pár vteřin/ se zapne ten druhej.Myslim ,že je dobrý když sou tam oba dva .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš miláček 306ka 1.6ka :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...