Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvakání při řazení..


habada

Recommended Posts

Ahoj,

Měl bych problém mam 306 94,1,4. a už delší dobu když přeřazuju tak vždy když zařadim a pak pustím spojku vždy to cvakne(v motoru)jména na 1 a na 2.Nevíte co to může způsobovat?:myslim

Dále bych ještě jeden problém.Když jsem jel na slapy delší trasu cca 60km vždy na konci trasy mi to začalo hučet jako kdybych přejížděl jedním kolem pře tu čáru na dálnici,ale je zajímavé ,že to ted nedělá jenom při těch delších trasách...asi ložiska fakt nevím..

Děkuji moc za rady

Pavel;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a neni to nakonec tou spojkou?Seš si jistej že ta spojka je dobrá? A je to cvakání u motoru anebo v kabině?Mám pocit , že pod pedálem je takovej bazmek,kerej spojku šponuje,a když je spojka už hodně špatná ,tak už ji víc nenapne a může cvakat.:nevim:myslim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

naše žabička 306ka, 1.6ka:super:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti stim moc neporadim , sem jen laik,jen tak přemejšlim něco podobnýho sem měl kdysy u starýho forda.Tam sem to taky řešil a bylo to právě todleto.Tam sem spojku vyměňoval a pak to bylo dobrý.Nakonec šel do reciklace.Pak sme měly 309ku tumaj mladý a teď je 306 1,6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

náš mazel306 1.6:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ted jsem to řešil na jedne 306 , je to spojkove ložisko , vždycky bylo slyšet při vymačknuti spojky , ted je klid , když jsem to rozebral ložisko bylo na dva kusy a ten "domek" byl mimo ovladaci paku.

Tak to by mě zajímalo jak to tak může ještě fungovat, když je to takhle rosypaný???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem spatny loziska na 306ce, bylo to slyset uz tak od 50km/hod a to dost vyrazne, skoro tak jak rikas - proste jako bys prejizdel krajnici na dalnici, hukot jako bejk ...

jenze me hucely porad, nejenom po 60km ;) nechal sem si je tenkrat vymenit v servisu - levny to nebylo, uz si nepamatuju presne, jedno lozisko myslim asi 800,- + je tam celkem dost prace ... + geometrie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...