Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu na P607


Pavlos

Recommended Posts

Dobrý den, potřebuju poradit se zimními pneu na P607. Dle velkého TP lze pouze 7J x 16, ET 39, 225/55 R16 nebo 7.5J x 17 ET 45, 225/50 R17, nevím jestli jsou možné i další rozměry a jaké. Mám možnost levné koupě pneu v akci o rozměru 205/50 R16 a nevím jestli tohoto využít.

Za odpověd děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ráfky budou 16" hned jak je seženu, ale protože v jednom pneuservise vyprazdňujou sklady tak maji zimní pneu Michelin Pilot Alpin M+S z 8.000,- slevněných na nějakých 1.400,- tak to je výzva jak ... Proto jsem se ptal. Dík za odpověď hned vyrážím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, sice tam vůbec nepasují, ale za tu cenu...

Nebudu Tě strašit, co na to pojišťovna a co STK, prostě to tam nepatří.

Taky si zkontroluj rychlostní a hmotnostní index.

Já bych to tam nedával, výrobce v tom Technickém průkazu to nepíše jen tak ze srandy. Jezdím na Barumkách, zimní jsou za 2823 Kč.

[upravil dne 14.8.2007 P607Olda]

[upravil dne 14.8.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem se taky prvně ptal, že nevím, jestli to tam vůbec můžu dát, jestli to je schválené nebo ne, ale jak píšeš tak asi ne. Dle mých informací se do TP nepíšou všechny povolené rozměry, takže je možné nějaké rozměry jěště do TP dopsat, samozřejmně záleží jestli to dovolí výrobce vozidla.

Jo a hmotnostní index je 87 takže do 545 kg a rychlostní je H - tj. do 210 km/h - já mám to štěstí, že to mám z práce nějakých 10 km, pro ty kteří mají zájem zde je kontakt : www.rajpneu.cz a dále přes katalog a buď tam zaškrtněte pneu v akci nebo rovnou rozměr. Mají jich ještě kolem 60-ti ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...