Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

registracia bilgalleri.dk


mi16

Recommended Posts

Původně zaslal: mi16

Zdravim! nemohol by mi niekto pomoct ako sa da registrovat na tuto stranku? Lebo po dansky nerozumiem vobec. Este by som potreboval zistit ci je to zadarmo:) Dakujem:aut

A co tam?? myslim že Dansky tu bude umět malokdo. Pod přihlašovacíma okynkama je registrace - Opret ny bruger/bil HER! - Tam vyplniš nick, jmeno, přijmen,í 2x heslo, a 2x mail, a mělo by to jit, možná ti přijde na mail potvzovací adresa tak ji jen odklikneš. Jestli je to zdarma to poznáš

Jen opravdu nevim co získáš registrací na stránky kterým nerozumíš, já bych to nedělal

Dánsky umím jen po 15 pivech teda, aby zde nevznikali nějaké mylné fámy:D:D

[upravil dne 14/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám známou dánku, zkusím jí napsat, ale nevím kde je jí teď konec. Dánsky umím jen CAK FOR MEL (děkuji za jídlo), WILBIKOM (není zač), TILBUD (výhodná cena), UDSALG (sleva), JA JA MED (mám hlad), a rozdíl mezi KILING a KYLING, poněvadž na mě v KFC koukali velmi podivně, když jsem chtěl čtvrtku Kylinga a řekl si o čtvrtku Kilinga. Kyling je kuře. Kiling kotě...

Já to říkám furt, že Y a I je rozdíl :-) ... když si vzpomenu na vYbrace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...