Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotka čidla!!!!!


Sved

Recommended Posts

Zdravím, potřebuju malou radu.Pozná někdo podle týhle fotky, na co je tohle čidlo? Mám delší dobu problém se spínáním vrtulí.Byl jsem u eletrikáře a tvrdil mi že vše překontroloval (relátka, dráty atd.) a na 99% to bude ČIDLO NA SPOUŠTĚNÍ VRTULÍ (údajně je to to modré). Čidlo jsem měnil a vrtule pořád nespínají.Nevíte někdo jestli se náhodou pan expert nespletl a není to třeba to zelené nebo hnědé.Problém je že ani v PEUGEOTU mi nejsou schopní poradit. Podle VIN kódu jim to ukazuje jen dvě čidla a paní nebyla schopná mi říct co je co.Mám nějakej zlomovej model a ona mi nebyla schopná bez počítače říct ani jak se jmenuje! Díky za radu, doufám že ta fotka bude fungovat.

Jinak mám 406 2,0L 16V 97 Kw rok 1998

post-0-14109596196159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle modry cidlo je jen pro ukazatel teploty na palubni desce, na nic jinyho, zeleny je cidlo teploty pro ridici jednotku a to hnedy je tzv Bitron cidlo, to je misto obycejneho cidla na chladici u aut ktery maj klimatizaci, je pripojeny ke krabicce, ktera je umistena pod predni casti leveho plastoveho podbehu, tahle krabicka pak ridi krome klimatizace i vetraky chladice, takze ja bych nejdriv sundal levy kolo, pak predni cast toho plastoveho podbehu, podival se na konektor te ridici jednotky, pak jeste taky prohlidnul relatka a draty od nich na vetrakove stene ( musi se myslim sundat ta maska se lvem ) a pak eventuelne nechal nekde promerit ten Bitron senzor, on asi nebude zas tak levnej, abys ho kupoval jen tak pro vyzkouseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Ferry, jsem mile překvapen:o:o:o Tohle nevěděli ani ve Znojmě v Peugeotu.Tam podle vinu měli uplně jinej obrázek.Řekli mi, že to můžou objednat podle čísla v počítači, ale když dojde součástka kterou nebudu potřebovat, tak ji budu muset zaplatit.Trochu zvláštní přístup:myslim Myslíš že by se tahle závada Bitronu ukázala,kdybych si zajel na požítač do peugeotu?Nebo je to věc, která se tam nezobrazí? Jinak ti moc děkuju:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý je čidlo k budíkům, jak píše Ferry. Zlomovej model mít nebudeš, máš stejný, jako se dělal od 1995 ... máš ještě ten starší motor (97kw), pak se dávaly silnější (více kw - myslím 99??). Jinak to čidlo je ještě jednopinové, to je pro motory bez klimy, ale mně fungovaly stejně obě dvě čidla (jedno i dvoupinový :myslim). Jinak napřiklad v Autokelly Ti díl vymění bez problému, když Ti nesedí ... takže bych spíš hledal obchod s náhradními díly, kde, když Ti objednají něco špatně, nebo něco, co se ti proste jenom nehodí, tak aby to taky vyměnili ... Je jich dost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...