Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setrvák


Guest RychJ

Recommended Posts

Původně zaslal: honza.praha

netušíte jaký typ setrvačníku se tam teď dává aby opravdu vydržel? Chci si to nechat taky udělat, ale raději bych se porozhlédnul někde, kde mají trochu lidovější ceny.Nechci do toho dávat zbytečně moc, ale taky to nechci řešit za pát tisíc znova...

Nevím jakž typ mi tam dali,ale prý ten co se dává ted do nových aut... Ale kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o žádném novém typu dvouhmotnostních setrvačníků, co jsem stačil zjistit, tak od těchto setrvačníků již všechny automobilky upustili a tlumení rázů od klikové hřídele řeší jiným způsobem. Dvouhmotnostní setrvačník se začal vyrábět snad pro VW a přidaly se i další automobilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak opět nezklamali a poslali mi tohle.....

http://imagepros.us/view.php?img=64

opravdu naprosto geniální odpověď. Chtěl jsem vědět podmínky pro přiznání spoluúčasti a oni mi vysvětlí, že je to způsobeno provoze a tak vlastně mohu klidně očekávat, že za cca dalších 60 tis. si to mozu zopakovat. Super podpora!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

nemám to hotové, byl jsem tam kvůli tempomatu. ten mi tam kváli jednotce nejde a při tom mi řekli, že to pískání je ten setrvák. Momentálně zjišťji co a jak dál. Chtěl bych to udělat na servisu v 60 tis. ale možná se tahle akce Peugeotu na moje auto nevztahuje. Prý jen na ty silnější. jestli je to pravda tak je to na po....

Tempomat jde skoro na všechno, mě to taky v Peugeotu řekli a už jezdím tři metry s tempomatem.........jsou to trubky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, mě... nejdřív (v době zárkuy - když to trochu začalo) mjě v Domanském tvrdili" to je dýzl, to si zvykněte, že to bude hlučnější..." po záruce už říkají... "jasný setrvák" Peugeot ČR nám to neuznává takže si připravte 31 tis. dfakt je mám rád.... Značkový servis už moje auto neuvidí ani když pojedu okolo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot to prej docela uznává, i po záruce. Ideálně když máš servisku plnou razítek jak máš mít.

Dá se koupit celá sada i se spojkou za cca 18k. Páč když to odejde úplně, většinou to vezme sebou i spojku.

Ve finále se to projevuje jako totálně prokluzující spojka, prostě přidáš plyn, motor jde do otáček a auto nic.

Má slušnej kontakt na origo náhradní díly, kdyby to neprošlo. Zkus jinej servis, mě se hodně osvěčilo dojet do jiného servisu, tam jsem jim rozhořčeně popsal, jaxe hnusně se ke mně chovali v původním a jaká je to banda zmetků. Většinou se pak v tom dalším hodně snaží, aby tě přetáhli a uspokojili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za nabídku. Protože se bojím, že to za nějaký čas odejde znovu, tak čím dál víc uvažuji o tom, že ten dvouhmotový nahradím klasickým "železem" aby byl navěky pokoj. Mám to předběžně domluvené s jedním mechanikem, že mi to do zimy udělá. Kdyby to nedopadlo, dám vědět.

a s tím servisem, byl jsem u dvou různých Domanských a všude stejné...

[upravil dne 2.10.2007 honza.praha]

[upravil dne 2.10.2007 honza.praha]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, tohle zrovna soudruzi z Francie příliš nedomysleli...........

Dej vědět jaxi dopadl s tímhle překopáním, abych věděl do foroty.........

Jinak asi pofrčím tenhle víkend do Práglu, koupil jsem subwoofer přes aukro a muším ho jet vyzvednout.

Jop a taky se ozval FAP, sakra, asi ho nechám fiknout jednou pro vždy a bude pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...