Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setrvák


Guest RychJ

Recommended Posts

Tak po dnešní návštěvě servisu po 80 000km jsem se dozvěděl, že mám v pr*eli setrvák, něco jsem tu od vás četl jak ušetřit jak vyměnit...

Ale nenajde se tu někdo, kdo dá kontakt nebo přímo pomůže s výměnou z Prahy nebo okolí ? Nerad bych se v tom vrtal já, protože tomu rozumím asi jako včelám..:roker

V servisu mi řekl cca 40 000 což je opravdu ranec.

Pokud se najde dobrá duše co dá kontakt na někoho z neautorizovaných servisů aby mě oprava nevyšla na těch 40 000 ale do těch 15 000 budu moc rád...

Díky.

[upravil dne 14.8.2007 RychJ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je taky pěkný...Nejlepší závada, jen když je občas, to si pak v tom servisu připadáš jak trouba co ?

Já to kupoval před dvěma měsícema od známého, se serviskou a vším...Ale tohle jsem nečekal..:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To RychJ: Jeho to ani nemohlo stretnut, pretoze ma benzin. Ty mas urcite 2.0HDi 79kW a tam zotrvacniky naozaj odchadzaju. Ja mam nabehane 97kkm a zatial tuk-tuk. Sem tam si to popiskuje uz od nova, takze dufam, ze to tak aj ostane. A ked nie, tak vyskusam vymenu co sa tu uz viackrat popisovala, napr. tu

Mimochodom pokial viem, tak to Peugeot meni aj po zaruke. Samozrejme musis mat v poriadku servisnu knizku. Tak vela zdaru a hlavu hore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, servisku mám v pořádku. Uvidíme co mi odpoledne řeknou...

Ale volala jsem na oporučení viz nahoře a pán mi řekl, že ení rpblém ho vyměnit ale at počítám, že za rok za dva to začne dělat znova, sice ne v takové míře,ale začne...

Ptal jsem se ho, jestli tím že ho nevyměním a budu jezdit dál, se něco pokazí dál...Jeho odpověd je že ne, že to není problém, je to prostě bude pískat....

Tak nevím...

Co na tuhle možnost říkáte vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

To RychJ: Jeho to ani nemohlo stretnut, pretoze ma benzin. Ty mas urcite 2.0HDi 79kW a tam zotrvacniky naozaj odchadzaju. Ja mam nabehane 97kkm a zatial tuk-tuk. Sem tam si to popiskuje uz od nova, takze dufam, ze to tak aj ostane. A ked nie, tak vyskusam vymenu co sa tu uz viackrat popisovala, napr. tu

Mimochodom pokial viem, tak to Peugeot meni aj po zaruke. Samozrejme musis mat v poriadku servisnu knizku. Tak vela zdaru a hlavu hore.

A propo, jak říkáš že to mění i po záruce, jak je k tomu donutit ??? Protože sami s tím asi nepřijdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přijel ze servisu. Byl jsem u Domanského ve Stodůlkách. Potvrdilo se, že setrvačník je opravdu v čudu a to dost... Řešení, se kterým přišel sám přijímací technik mě docela překvapilo. Zařídil, že se vymění v rámci garance !!!! A přitom je auto už skoro 4 roky staré,jsem druhý majitel,najeto 80 000km. Ale to co k tomu přišpělo k tomuto rozhodnutí je že auto je kupováno v ČR a servisováno jen u Peugeotu a také má najeto jen těch 80 000km.

Jen mi doporučil koupi nové spojky, když už to bude celé rozbrané a práci hradí Peugeot. Takže mě celá oprava setrvačníku vyjde na 8 000kč. Což je super cena...:roker

Jinak prohlídka po 80 000, vyměna předních brzd. destiček i s kotoučema, doplnění kapalin 12 500kč

[upravil dne 14.8.2007 RychJ]

[upravil dne 14.8.2007 RychJ]

[upravil dne 14.8.2007 RychJ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domav

To RychJ

A projevovala se u Tebe nějak tato závada???? :myslim

Jo jo, pískání při startování a zhášení motoru, a při rozjezdech taková divné zvuky z převodovky. Nejvíce při couvání do kopce...Připada mi to jako kdby prkluzovala spojka, nebo tak něco...

Opravené t budu mít příští týden, tak potom poznám rozdíl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

ahoj, mám to samé na 1,6 HDi 90k. A U Domanského Kbely stejné řešení. Jen se mi v 58 tis. nechce zbytečně měnit spojku, které nic není.

Ahoj...Také mi to přijde v 80 000 docela brzo,ale vzhledem k tomu, že jsem druhý majitel a práci zaplatí Peugeot, tak si myslím, že je dobré toho využít...Než třeba za rok jí dělat a platit k tomu ještě práci....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

ahoj, mám to samé na 1,6 HDi 90k. A U Domanského Kbely stejné řešení. Jen se mi v 58 tis. nechce zbytečně měnit spojku, které nic není.

Apropo, už to máš hotové ? Co rozdíl,je to hodně znát ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám to hotové, byl jsem tam kvůli tempomatu. ten mi tam kváli jednotce nejde a při tom mi řekli, že to pískání je ten setrvák. Momentálně zjišťji co a jak dál. Chtěl bych to udělat na servisu v 60 tis. ale možná se tahle akce Peugeotu na moje auto nevztahuje. Prý jen na ty silnější. jestli je to pravda tak je to na po....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

Mne technik povedal, ze to vedia nafotit, poslat importerovi a ten im to doteraz vzdy bez reptania schvalil na zaruku. Jedine co sa vraj vzdy platilo je praca a pripadne spojka, pretoze tu si to väcsinou vezme so sebou.

Jediné co budu platit je spojka a to pokud jí chci nechat vyměnit...Jinak mám papír,kde mám přímo napsáno, že díly a práci platí Peugeot...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...