Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer


Sepp

Recommended Posts

Mam prosbu, asi spis na 406-kare. Mam pristrojovku s hodinami misto otackomeru a rad bych to zmenil - Uz jsem se smiril s tim, ze bych musel vymenit celou pristrojovku, ale ted jsem se ptal u Peugeotu a technik se me tam snazil presvedcit, ze to neni predpripravene a ze by to bylo prilis nakladne a nejde to vymenit kus za kus :(

Mate nekdo jine zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice 406kař, ale budu - li vycházet ze zkušeností s elektroinstalací a vybaveností svazků ve 405 nowey model (ve starym to eště celkem šlo), tak je praxe taková, že kde už při výrobě drát být nemusí (v závislosti na výbavě - k blinrům jsou většinou seriově :D ), tak tam prostě nejni. Ty parchanti nejsou líný vyrobit několik modifikací kabelových svazků, jen aby ušetřili pár bankowek. Viz vlastní příklad: 405 SRDT v serii neobsahuje ukazatel množství oleje. Ten je montován jen ve verzi GRDT. Díky Oddiemu mám komplet přístrojovku z GRDT a kupodivu na motororovým svazku byl konektor na olejové čidlo, leč kabinový svazek už ty vodiče neobsahuje :( A při tom sou to DVA! posraný dráty!!!. Nechci tě děsit, ale spíš bych se divil, bylo-li by to v tvém případě jiné. :(:(:(

Kriss Gott :D:D:D

[Editován dne 8/10/03 Hics]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi divne, ze napr. mam vedene draty k digi hodinam (zaslepeno), k pal. pocitaci (taky neni), k zadnim reproduktorum (nejsou), k prednim vyskovym (taky tam nebyly), k el. ovladani zrcatek (jsou manual), atd. - Tak proc by nemel byt vedeny jeden (teda predpokladam, ze pouze jeden) \"zasr.ny\" drat k otackomeru??? Asi mi vazne nezbyde nez tu pristrojovku zase odmontovat a presvedcit se - to zas bude pakarna, grrrrrrrrrrr :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám problém s otáčkoměrem, jak přeleze 2000 ot, tak se kousne a po dobu jízdy se pohybuje v rozmezí +-100. Chystám se to celý rozebrat a zjistit problém... jestli je chyba v otáčkoměru, nebo v počítači. Pak bych možná mohl poradit... ale ideální by bylo elektro schéma (zapojení pinů u obou konektorů do přístrojovky). Jestli tě napadá, kde jej sehnat, tak zbytek bude brnkačka;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Napsán autorem Sepp

Mam prosbu, asi spis na 406-kare. Mam pristrojovku s hodinami misto otackomeru a rad bych to zmenil - Uz jsem se smiril s tim, ze bych musel vymenit celou pristrojovku, ale ted jsem se ptal u Peugeotu a technik se me tam snazil presvedcit, ze to neni predpripravene a ze by to bylo prilis nakladne a nejde to vymenit kus za kus :(

Mate nekdo jine zkusenosti????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sepp

Mam prosbu, asi spis na 406-kare. Mam pristrojovku s hodinami misto otackomeru a rad bych to zmenil - Uz jsem se smiril s tim, ze bych musel vymenit celou pristrojovku, ale ted jsem se ptal u Peugeotu a technik se me tam snazil presvedcit, ze to neni predpripravene a ze by to bylo prilis nakladne a nejde to vymenit kus za kus :(

Mate nekdo jine zkusenosti????

Ahoj, odpoved na tenhle dotaz by me taky zajimala, taky jsem totiz premyslel o otackomeru.Dozvedel ses neco noveho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Add instalace otačkoměru.

Z vlastní zkušenosti na 405 benzin(předpokládám že u 406 to bude podobné). Draty (resp drat) od civky jsou dovedeny do hlavního kabeloveho svazku, tam konci. Takze jsem musel dal pokracovat po vlastním vodici, jeste bylo zapotrebi dodat otackomeru napajeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem vícha

Já mám problém s otáčkoměrem, jak přeleze 2000 ot, tak se kousne a po dobu jízdy se pohybuje v rozmezí +-100. ...

Jo, něco podobnýho řeším taky, ale v mým případě je to asi mechanika budíku (ručička zůstává viset, při poklepání spadne) a to asi nemá řešení (nový budík shánět nebudu:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...