Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojištění domácnosti


Péťa

Recommended Posts

Ahojky,

měl by otázečku na místní pojišťováky a ostatní, kteří tomu rozumí.

Potřebuji uzavřít pojištění domácnosti (včetně připojištění členů na škody, způsobené v občanském životě). Můžete mi něco doporučit? Mám rodinný domek, bohužel podle tabulek v záplavovém území (v roce 1976 se místní potok vylil ze břehů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pukud mluvím z vlastní zkušenosti, tak Kooperativa a ČP nikdy nedělaly problém. Třeba po zimě, když padaly ledy a sundaly pár okapů a zábradlí, přišel pán z ČP, kouknul na to a během cca 3 týdnů přišla platba cca 25.000,- Kč. Škodu jsem opravil cca za 10.000:aut:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlevnější není nejlepší! :papa Ono pak taky záleží kolik dostaneš za škodu a jak rychle - viz. Supersonic:roker

Pošli mi mailem adresu a udělám ti dvě tři nabídky na pojištění od České poj. a že jezdíš Peugeotem, tak se slevou! :roker:papa

kajvet@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

No pukud mluvím z vlastní zkušenosti, tak Kooperativa a ČP nikdy nedělaly problém. Třeba po zimě, když padaly ledy a sundaly pár okapů a zábradlí, přišel pán z ČP, kouknul na to a během cca 3 týdnů přišla platba cca 25.000,- Kč. Škodu jsem opravil cca za 10.000:aut:mrk:mrk

U Kooperativy mám pojištěnou stavbu, mám podobnou zkušenost. Jen ta cena :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Supersonic

No pukud mluvím z vlastní zkušenosti, tak Kooperativa a ČP nikdy nedělaly problém. Třeba po zimě, když padaly ledy a sundaly pár okapů a zábradlí, přišel pán z ČP, kouknul na to a během cca 3 týdnů přišla platba cca 25.000,- Kč. Škodu jsem opravil cca za 10.000:aut:mrk:mrk

U Kooperativy mám pojištěnou stavbu, mám podobnou zkušenost. Jen ta cena :(

ušetříš tisíc dva ročně na pojistce a pak dostat o půlku mín při škodě jsou pro mě jednoduchý počty kde se pojistit...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

ušetříš tisíc dva ročně na pojistce a pak dostat o půlku mín při škodě jsou pro mě jednoduchý počty kde se pojistit...:papa

Ahoj, večer Ti do mailu pošlu informace. Ale pro upřesnění - já opravdu nehledám nejlevnější pojištění (nikde jsem to taky nepsal), ale ideálí poměr "cena/výkon".

Předem dík za nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ja ted resim rekreacni chatu (drevenice na samote )a stale mam problem se dostat na nejakou odpovidajici cenu za stavbu vs pojisteni kradeze , kdyz jedna pojistovna nabidne dobre podminky na stavbu tak je to horsi proti ostatnim vecem a naopak , zatim vse nabidla Kooperativa ale za velke penize , jeste zkousim Alianc.

Me jde hlavne o plneni proti padu stromu sesuvu pudy, velky snih(laviny) a k tomu nejak rozumne i pojisteni proti kradezi .

[upravil dne 27/9/07 barenst]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Peta

Ahojky,

měl by otázečku na místní pojišťováky a ostatní, kteří tomu rozumí.

Potřebuji uzavřít pojištění domácnosti (včetně připojištění členů na škody, způsobené v občanském životě). Můžete mi něco doporučit? Mám rodinný domek, bohužel podle tabulek v záplavovém území (v roce 1976 se místní potok vylil ze břehů).

Můžu doporučit Hasičskou vzájemnou pojišťovnu. Více zde :

http://www.hvp.cz

[upravil dne 13/12/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na nemovitost doporucuji jedine Allianz. Jsou sice o par litru drazsi, ale pak nasledovne plneni, rychlost atd... jsou trosku jinde.... Chce to institut, ktery ma financni zazemi mimo CR. Treba si vzpomen na Moravskou pojistovnu, ktera fungovala skvele, ale povodne 1997 ji umrtvily. Nezapomen, ze v tom jsou Tvoje prachy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Všechny pojišťovny z tebe tahaj prachy a jsou s tebou kámoši ovšem jen do tý doby co jim platíš , když ti maj něco dát nebo něco zaplatit - tož to je už horší . Máš zde na foru spoustu návrhů. Rozhodnutí záleží na tobě.

Navrhuji pojišťovnu "XYZ" ............

Pokud to snad budeš uzavírat . tož doporučuju přes NET - bývá levnější, nebo přímo v "kamenným obchodě" - vlastně v "kamenný pojišťovně" - ale ne, opravdu NE PŘES ZPROSTŘEDKOVATELE !!!

Ti bejvaj opravdu ale opravdu "vychc*ní" - zajímá je akorát uzavření pojistky a jinak nic.

Viz :Wustenrot a problémy v diskusi se zástupci pojišťovny Wustenrot týkající se "zákonného pojištění vozidel". "aka".

Záleží na tobě ??? :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 myryn : Říká se : "podepsat můžeš, přečíst musíš". Každá pojišťovna má stanovené pojistné podmínky, jednak všeobecné a pak konkrétní k druhu pojištění. A přes to nejede vlak. Jestli někdo někde něco naslibuje, co není v pojistných podmínkách a někdo na to skočí, ...

Proto opakuji. Důsledně před podpisem všechno přečíst a nechat si vysvětlit. Existují pojišťovací zprostředkovatelé "lovci", kteří dělají pojištění pro sebe a potom kazí práci a pověst těch, co to dělají pro klienta. Přes internet jde pojištění taky udělat, ale pojistné částky jsou do určité míry omezeny. Takže přeji šťastnou volbu.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...