Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo v desti


Petr605

Recommended Posts

To jofo: Mam mechanickou servopumpu. A remen je v pohode, to kontroluju. Oleje taky dost, tak nevim. Nejak to souvisi s tou vodou. Zkusim projit a prostrikat kontaktolem, co se da. Musim najit ten regulator, tam by mohl byt zakopany pes. Nema nekdo predstavu, kde je? Treba Dydzej :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nynanek:Rad by som ani neviete ako.Nemam od toho instalacky.nahodou som to nainstaloval ked som to napaloval jednemu manikovy. Do teraz si trieskam hlavu o stenu ye som si nespravil kopiu aj ja. Vtedy som nemal auto a o uatach som vedel len to ze treba do nich tankova?. teraz toho kolika co to ma nemozem zohna?. Ale dufam ze to zoženiem. Ten program sa vola WORKSHOP. Maju ho len servisy a ty si ho strazia ako oko v hlave, hadi jedny.Udajne to stoji nemale peniazky tak som zvedavy za co to vykseftim.

Ta moja 605 ma tak na zaciatku vycvicila že teraz ju poskladam aj po slepiacky. tak zatial cau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vsechno zkontroloval. Konektor na regulatoru jsem prostrikl kontaktolem a draty tak nejak zabalil do igelitu, aby tam primo nesplychala voda. Je to opravdu na debilnim miste. Nevi nekdo pro zajimavost, kde ten regulator je u novejsich modelu? Nekde jsem cetl, ze u tech to uz je jinde a nejsou s tim problemy. Taky jsem koukal na ten smimac otacek kol, jak psal Dydzej. Je to tam pekne za*rany od oleje a ten konektor se rozpada. Taky draty od neho jsou dost napnuty, a tak myslim, ze mam o zabavu postarano. Jestli to bylo timhle cidlem, tak to nebude pekna prace, to nejak vymenit. Ale hlavne budu muset nekam na rampu. :(:(

Pristi vetsi dest ukaze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...