Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ked Central na 306stke blbne


Lolodreveny

Recommended Posts

Neviem ci to tu dakdo spominal, ale hadam to dakomu pomoze.

Ked vam nechce zamknut central alebo napr. zadny kufor, tak si pozrite kabelaz iducu do vodicovych dveri (na 306 TDI r.v 1998). Tie kabliky su trosku lacnejsie a po daakej dobe sa jednoducho polamu.. (ja som mal prerusenu asi polovicu tych kablov)

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuz to mam aj ja.. mne ale daako dokazal skorodovat ten plosak vo strope, kde je osadeny Sensor.. pozri si to.. ci tam nemas nahodou daaky problem s kontaktom alebo ties vsetko zaoxidovane. dostanes sa tam lahko. su tam len dva krizove sroby.. pod plastovou krytkou :super

[upravil dne 15.8.07 Lolodreveny]

[upravil dne 15.8.07 Lolodreveny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: dano7777

ja cenrallom zamknem a automaticky mi ho odisti v setky dvere to iste mi roby aj klucom moze to byt kablami raz zamkne a raz nezamkne

To by mohlo byť káblom do predných dverí. Najčastejšie ľavé. Zkontroluj tie káble a ak by tam nebola chybe tak motorček niektorých predných dverí. Skús to kľúčom aj z pravej strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě centrál funguje v pohodě. ale nefunguje mi dálkové ovládání na klíčku. nefungovalo to už když jsem auto kupoval. jako žádný velký problém to není. ale byl jsem se zeptat v servisu, že jestli by to nešlo nějak zprovoznit. tam mi řekli že ikdyž vymění baterku, tak můj klíček nedává prostě signál. a nový by stál 3500kč!!!! :mrk myslím že za ty prachy to nestojí. to rači budu dál odemykat auto normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...