Sign in to follow this  
Followers 0
Lolodreveny

Ked Central na 306stke blbne

8 posts in this topic

Neviem ci to tu dakdo spominal, ale hadam to dakomu pomoze.

Ked vam nechce zamknut central alebo napr. zadny kufor, tak si pozrite kabelaz iducu do vodicovych dveri (na 306 TDI r.v 1998). Tie kabliky su trosku lacnejsie a po daakej dobe sa jednoducho polamu.. (ja som mal prerusenu asi polovicu tych kablov)

:papa

No já mám problem jiný central funguje dobře, ale dalkový ee jen klasika klič do zamku :-( nevím co s tím

nuz to mam aj ja.. mne ale daako dokazal skorodovat ten plosak vo strope, kde je osadeny Sensor.. pozri si to.. ci tam nemas nahodou daaky problem s kontaktom alebo ties vsetko zaoxidovane. dostanes sa tam lahko. su tam len dva krizove sroby.. pod plastovou krytkou :super

[upravil dne 15.8.07 Lolodreveny]

[upravil dne 15.8.07 Lolodreveny]

ja cenrallom zamknem a automaticky mi ho odisti v setky dvere to iste mi roby aj klucom moze to byt kablami raz zamkne a raz nezamkne

Původně zaslal: dano7777

ja cenrallom zamknem a automaticky mi ho odisti v setky dvere to iste mi roby aj klucom moze to byt kablami raz zamkne a raz nezamkne

To by mohlo byť káblom do predných dverí. Najčastejšie ľavé. Zkontroluj tie káble a ak by tam nebola chybe tak motorček niektorých predných dverí. Skús to kľúčom aj z pravej strany.

no mě centrál funguje v pohodě. ale nefunguje mi dálkové ovládání na klíčku. nefungovalo to už když jsem auto kupoval. jako žádný velký problém to není. ale byl jsem se zeptat v servisu, že jestli by to nešlo nějak zprovoznit. tam mi řekli že ikdyž vymění baterku, tak můj klíček nedává prostě signál. a nový by stál 3500kč!!!! :mrk myslím že za ty prachy to nestojí. to rači budu dál odemykat auto normálně.

no kdyz sem koupil moji 306 TD tak mi taky nefungoval DO z klicku... rozebral sem prijimac ze stropu a tam to vypadalo dobre... tak sem rozebral klicek, vzal pajku a cely to propajel a ejhle, funguje to!!!! :D takze doporucuji propajet, hlavne kolem mikrospinace a kontakty IR diody..