Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik za volant k PC


MJSytic

Recommended Posts

To chceš koupit, nebo to přes tebe prodává? Já měl jednou takovej kšeftík s volantama, opravoval jsem je a MOMO racing (černý) těch jsem prodávali asi 5. Jedno sem měl i já osobně. Na inzerát ho za víc jak 2200 podle mě nikdo neveme, a co jsme prodávali přes Aukro, tak šli od 1800 (za takový použitější) do 2300 za jedno který vypadalo jak nový (nevypadalo, ono bylo :) ). Za 2500 se prodávaji uplně nový se zárukou, takový ty- nevhodný dar :) Ono od tý doby co je na světě G25 šli MOMa s cenou dost dolu.

Pokud to chceš pro sebe, a nechce se ti dávat těch hodně peněz za G25, tak bych šel do DFP (Driving Force Pro) taky od Logitechu. Volant u něj je uložen v železnym ložisku, otáčí se až 900° (podle nastavení) a navíc ho můžeš připojit jak k PC tak i k PlayStation. Původně je určený pro PS, ale poslední ovladače ti to v pohodě rozchodí i na PC, je to do USB. O tom si MOMO může nechat leda zdát- plastový ložisko, úhel zatáčení jen 270° a ještě častý problémy s pedály (u DFP už trošku vychytaný mouchy). Kdyžtak sem našel jeden obchod kde je vypadá to ještě maji skladem, normálně už se totiž neprodává. A nebo zkusit na inzerát. Nový stálo od 2400 do 3000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kámoš ho kupoval za 3600,- On ho chce normálně prodat, ale jelikož jsem jeho hlavní "IT servisman", tak mi to dal vědět, jako prvnímu ... Proto prozkoumávám trh ;)

OK, takže cca +- 2tis. za to chtít může a nebude za trapáka ...

díky:papa

P.S. Možná ho od něj za 1500,- vezmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=23635

Pokud bych byl prodávající, nasadil bych 2500 a slevoval až ke 2000.

Pokud bych byl kupující, nasadil bych 1200 a byl ochoten jít k 1700.

2 roky stáří, tj. záruka pryč, novej stojí trojku, myslím že 50-60% současné ceny nového je reálná fair value.

Takže bys ho neprodal:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty 2000 se + - klasicky prodávaji. Je to cena, na kterou poměrně rychle seženeš kupce. (pokud je ten volant v dobrym stavu) Když jsem je prodával na inzerát, tak sem vždycky zkoušel asi 2300 ale pak sem stejně musel jít dolu, a šli za 2000-2100. Na aukru se občas najdou blázni co ti za něj daji víc :)

Kdybych byl kupující zkusil bych těch 1500, ale to nikdo, kdo ví za kolik se pohybujou většinou neprodá, za 1800 by se to ukecat dalo :)

Jinak kdyby měl v háji pedály, mam tu jedny od DFP navíc ;) Pasujou k němu taky :)

2Holly: Nechápu, co tim myslíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tý G25-brutální jak co. Jako ty pedály jsou fakt bomba, jen kvůli nim bych jí bral. Jinak věnec, atd. je v jádru schodný s DFP. Co se týká H-shifteru, je to hrachovina (častý důvod reklamací) a nic to nevydrží. A při normálnim hraní to člověk nevyužije. Když někdo chce H-áčko, tak jde moc pěkně udělat z nějakeho Stareho Joysticku ;)

[upravil dne 13/8/07 Devilstorm306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devilstorm306

Za ty 2000 se + - klasicky prodávaji. Je to cena, na kterou poměrně rychle seženeš kupce. (pokud je ten volant v dobrym stavu) Když jsem je prodával na inzerát, tak sem vždycky zkoušel asi 2300 ale pak sem stejně musel jít dolu, a šli za 2000-2100. Na aukru se občas najdou blázni co ti za něj daji víc :)

Kdybych byl kupující zkusil bych těch 1500, ale to nikdo, kdo ví za kolik se pohybujou většinou neprodá, za 1800 by se to ukecat dalo :)

Jinak kdyby měl v háji pedály, mam tu jedny od DFP navíc ;) Pasujou k němu taky :)

2Holly: Nechápu, co tim myslíš :)

Co nechápeš? Vždyť píše, že by jako prodejce nešel pod 2000,- a jako kupující dal max. 1700,-. Jaksi se neschází nabídka s poptávkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Holly

Původně zaslal: Ticcino

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=23635

Pokud bych byl prodávající, nasadil bych 2500 a slevoval až ke 2000.

Pokud bych byl kupující, nasadil bych 1200 a byl ochoten jít k 1700.

2 roky stáří, tj. záruka pryč, novej stojí trojku, myslím že 50-60% současné ceny nového je reálná fair value.

Takže bys ho neprodal:myslim

Sám se sebou bych nebyl schopen udělal obchod. Když kupuju, snažím se koupit pod fér cenou. Pokud prodávám, zkouším nad fér cenou. Občas to vyjde, občas ne, ale pravdou je, že každá věc má svého kupce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Holly

Původně zaslal: Devilstorm306

Za ty 2000 se + - klasicky prodávaji. Je to cena, na kterou poměrně rychle seženeš kupce. (pokud je ten volant v dobrym stavu) Když jsem je prodával na inzerát, tak sem vždycky zkoušel asi 2300 ale pak sem stejně musel jít dolu, a šli za 2000-2100. Na aukru se občas najdou blázni co ti za něj daji víc :)

Kdybych byl kupující zkusil bych těch 1500, ale to nikdo, kdo ví za kolik se pohybujou většinou neprodá, za 1800 by se to ukecat dalo :)

Jinak kdyby měl v háji pedály, mam tu jedny od DFP navíc ;) Pasujou k němu taky :)

2Holly: Nechápu, co tim myslíš :)

Co nechápeš? Vždyť píše, že by jako prodejce nešel pod 2000,- a jako kupující dal max. 1700,-. Jaksi se neschází nabídka s poptávkou.

Aha, já to špatně pochopil :) Sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...