Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sahary


ondrej09

Recommended Posts

Ahojte, potreboval by som pomoct,

vcera mi pri jazde na mojom P 406 1.9 TD zacala svietit stopka, myslel som ze to sposobila nizka hladina chladiacej kvapaliny, vodu som dolial stopka este chvilu svietila, potom prestala a zacali mi zapinat sahary na plny kolac pri nastartovani a to teplota motora nebola ani 70 stupnou.

Niekedy bezia dlhsie niekedy len pol minutky ale zopína ich a myslim ze nie je dovod.

Mynuli tyzden som vletel s citom to jami a z lavej prednej strany sa mi niakym zazrakom podarilo odtrnut podblatnik, este ho nemam nadodeny. Pri lavom prednom kolese je vidiat niaka skrinka do ktorej ide zvazok kablov. Neviete co to je? Nemoze to to mat vplyv na tie sahary a tu stopku? Normalne je to chrane tym podblatnikom ale teraz ked ho tam nemam sa tam sere ta voda okolo toho tak ozaj neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak podobný problém má i táta na svojí 406ce, kterou nedávno koupil - taky 1.9TD, na první poloze klíčku se mu roztočí sahary, po nastartování se ale vypnou. Taky má poškozený podběh, takže by to taky mohlo být nějakým problémem s řídící jednotkou. Pokud teda to roztočení sahar není u TDčka normální, což asi není, protože moje lvíče to nedělá... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podla schemy zapojenia by sa mali spustit sahary obe, na prvom stupni s polovicnym napatim a na druhom naplno.

Mam 406 1.9td, r. v. 1996 a sahary som zatial spustene videl len po vytiahnuti konektora hnedeho cidla alebo po prepojeni relatok. Na riadiacu jednotku sa este chystam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nám to na 1.9TD dělalo taky. Je to ŘJ sahar. Černá krabička pod levým plastovým podběhem. Nová stojí 5000kč bez daně, ale na vrakovišti se dají běžně sehnat za 500kč... Přesně si opište číslo, které je na té krabičce, protože je hodně typových označení...

Rozebrat to nejde resp.jde, ale pak složit ne, protože je to zalisované v plastu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...