Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

převodovka T16 - rozvodovka Mi16x4

12 posts in this topic

Prosím znalce o radu zda na T16kovou převodovku pasuje rozvodovka z Mi16x4.

Jeden človíček mě tvrdí, že ano. Respektive už to je prý na autě namontováno, ale má teď problém s T16kovým kardanem, který je užší než má Mi16x4 a tudíž mu nepasuje na vývod z rozvodovky. Mě by tenhle problém netrápil, když mám doma přehršel věcí na Mi16x4 :myslim

Případně zda na T16 motor pasuje převodovka z Mi16x4.

Předem díky :papa

Hmm tak to fakt netuším,ale vím že T 16 má převodovku použitou z modelu 605 V6(3.0l)samo.jinou v tom smyslu přiděláné rozvodovky s vyzkozní spojkou....a tudíž si myslím že by něšla namontovat z Mi 16 x4,protože průměr spojkové lamely je u míčka 215mm a Téčko 235mm,takže tam budou asi jiné vstupní hřídele převodovky a i ten celý koš bude menší...:myslim

dobrá, takže Mi16x4 převodovka na T16kový motor nejde a teď co ta Mi16x4 rozvodovka na T16kovou převodovku ??? :roll:roll

tohle je rozvodovka z Mi 16x4 s objednávacím číslem 2204 L0 do peugeot parts katalogu dám sem ještě T16kovou;)

cena 39 447 bez DPH

[upravil dne 13/8/2007 Pája Rybišár]

post-0-14109596190715_thumb.gif

Pája - díky, takže zřejmě ten chlapík nelakoval.....teď ještě pořešit problém zda hodit motor, palubku atd. do mého a nebo všechny nové věci co mám na svém do toho Téčka.

Mechanik se tak trochu bojí přehazování elektriky :roll:roll

Když já nechci tmavě zelenou metalízu :bojim:bojim

Holly - njn jsem se na stará kolena asi zbláznil, ale zase bude alespoň o zábavu postaráno........

Původně zaslal: Bohouš

Holly - njn jsem se na stará kolena asi zbláznil, ale zase bude alespoň o zábavu postaráno........

:xvul Komu neni rady tomu není pomoci..... :D i když pro weekend drivera to bude supr.... REJP...... :aut :aut :xvul