egresovic

Peugeot 206 - Jak na To ?

34 posts in this topic

a jak to stiahnut? :D megaupload ma full sloty pre slovakia, a rapidshare account ti expiroval :)

Nainstaluj si ten toolbar (toolbar.exe), co ti nabízí megaupload ke stažení a nebude hláška, že pro tvůj region je plno :aut Můžeš stahovat o 106 :super

mel jsem v planu kupovat (nebo spis jezisek ze by mohl koupit) ale takle bude muset jezisek zase vymyslet...

Diky moc..

Pe.Tr: co já vím, tak na 406 na netu nic nekoluje ... mám v plánu si jí obstarat, ale chce to prý tu novější verzi (2000rok tušim) - prý v té první bylo dost nesrovnalostí ...

Escaper: tak si ježíškovi napiš o "Peugeot 406 - Jak na to" a pak mi ji prodej za polovic, jako "Nevhodný dárek" ... :D:D:D

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: co já vím, tak na 406 na netu nic nekoluje ... mám v plánu si jí obstarat, ale chce to prý tu novější verzi (2000rok tušim) - prý v té první bylo dost nesrovnalostí ...

Escaper: tak si ježíškovi napiš o "Peugeot 406 - Jak na to" a pak mi ji prodej za polovic, jako "Nevhodný dárek" ... :D:D:D

tak ji koupime napul a ja si ji naskenuju,přida se někdo?

hezké počteníčko jenom neobashuje 1.4HDi jinak se dá ledasco použít :super

Ahoj ještě jednou

toolbar jsem si nainstaloval, ale stále mi to nejde spustit. Objevuje se mi pouze titulní strana.

Poraďte prosím včem dělam chybu. Jak postupujete krok po kroku.

Děkuji (počítač a anglina nejsou mojí kamarádi:mad:)

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

tak ji koupime napul a ja si ji naskenuju,přida se někdo?

Já bych byl pro ... kdyby sis ji naskenoval, klidne zaplatim 2/3 ceny ... ;) Anebo napíšeme do sekce -> modely, kdo se přidá, ale to scanování není moc legal, takže to nebudeme moc troubit, ale nějak chytře to musíme obejít a popsat jinak ... :D:super

2 egresovic - tisíceré díky mladíku ... moooc pomohlo

Pro ostatní - megaupload - kliknu na link, opíšu "tajný kód" (tři barevná písmenka) do rámečku, kliknu download A POČKÁM !!! cca 45 sec. je tam odpočet ... tak jako ostatně při téměř každém stahování. A pak znova kliknu download ...

A na Rapidsharu - to bude tak zhruba to samé, akorád "tajný kód" je tuším čtyřmístný a může vám to napsat, že máte čekat třeba 120 minut ... ale přesně to nevím, páč mám Premium :roker

Ještě jednou dík egresovic

[upravil dne 14/8/07 Globe]

:xvulGlobe: já myslím, že tu dvěstěšestou nebudeš mít osumdesátej devátej ...;)