Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna oleje


longstarr

Recommended Posts

Zrovna tenhle olej ja mam v 206, 1,4 benzin a meni se tu po 30.000. Aspon tak je to v servisni knizce. Pocitadlo se nastavuje taky na 30.000. Pokud mas pocitadlo po 20.000, je to tak v servisni knizce a je to doporucenej olej, tak neni co resit a vymenit nejdyl po 20.000.

[upravil dne 13.8.2007 MichalKozel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starších benzinových AUT, která mají najeto 100000km a více bych měnil po 10-15t km, anebo najede-li dotyčný ročně méně, tak po každé zimě. Mám v 2.0i 16V také TOTAL 10W - 40 a měním po 10tkm, ikdyž by to sneslo více (na 6000km mi to nezblajzlo ani 1dl oleje :)), jenom je celkem problém ho u nás sehnat (jen tak pro info, kde ho sháníte?). Já si musel nechat odlít 5l z jednoho nejmenovaného servisu, kde ho berou po barelech, ale nechce se mi to takto provozovat věčně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ferry: týjo - to je moc dobrá cena ... kdy tam zase pojedeš? Že bys mi vzal do forotky ;) 10000 ujedu tak za 5měsíců - a to je hnedka...

MPavel: ty tam dáváš plnou 5W40?

Ano. Vašenda mi to doporučil a koneckonců bych ji tam dal i bez doporučení. Myslím, že ji mam i napsanou v servisní knížce, jak 10w40 tak i 5w40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ferry: týjo - to je moc dobrá cena ... kdy tam zase pojedeš? Že bys mi vzal do forotky ;) 10000 ujedu tak za 5měsíců - a to je hnedka...

MPavel: ty tam dáváš plnou 5W40?

no muzem se domluvit, ja kdyz se mi nechce jet po dalnici tudy jezdim domu na Vysocinu, takze urcite prilezitost bude, budu to vest v pameti a az pojedu tak se ozvu jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...