Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna křídla na třetí dveře,tzv. "stříšky"


Stifler

Recommended Posts

Mam objednaný křídlo na třetí dveře s profukem, tzv. "stříšku", konkrétně tuhle:

http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=17534

a zjistil jsem, že origo stříška, co tam mam od výroby je ke dveřím přichycená šroubama skrz sklo. Za origo stříškou se mi totiž dost drží bordel a bláto, tak jsem se rozhodl pro výměnu. Nevíte někdo, jak ty dírky po výměně stříšky zadělat? Pokud jste se již někdo s podobnym problémem setkal a řešil ho, prosím o jakoukoliv radu. Jen doufám, že nebudu muset měnit celý sklo.

[upravil dne 11/8/07 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega měl na svý bývalý 306 tyhle díry po stříšce přelepený průhlednou izolačkou přes šest let a ani jedna kapka v interiéru:super Pokud ta stříška bude ty díry alespoň zakrývat (nejde mi otevřít odkaz- píše mi to nekorektní URL), tak bych je zevnitř zamáznul akvaristickým silikonem, ten je taky čirej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle kridlo zrovna na svou 306ku davam, diry po strisce jsem ucpal takovymy spunty a podlepil tmelem na sklo.. drzi to jak prase a nezatyka.. :) je to v tom cernym pruhu (spunty jsou taky cerny) takze kdo na to nekouka z 30cm tak si toho ani nevsimne..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...