Sign in to follow this  
Followers 0
Stifler

Výměna křídla na třetí dveře,tzv. "stříšky"

6 posts in this topic

Mam objednaný křídlo na třetí dveře s profukem, tzv. "stříšku", konkrétně tuhle:

http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=17534

a zjistil jsem, že origo stříška, co tam mam od výroby je ke dveřím přichycená šroubama skrz sklo. Za origo stříškou se mi totiž dost drží bordel a bláto, tak jsem se rozhodl pro výměnu. Nevíte někdo, jak ty dírky po výměně stříšky zadělat? Pokud jste se již někdo s podobnym problémem setkal a řešil ho, prosím o jakoukoliv radu. Jen doufám, že nebudu muset měnit celý sklo.

[upravil dne 11/8/07 Stifler]

Kolega měl na svý bývalý 306 tyhle díry po stříšce přelepený průhlednou izolačkou přes šest let a ani jedna kapka v interiéru:super Pokud ta stříška bude ty díry alespoň zakrývat (nejde mi otevřít odkaz- píše mi to nekorektní URL), tak bych je zevnitř zamáznul akvaristickým silikonem, ten je taky čirej;)

Díky za radu, mě ten odkaz taky nějak nejde otevřít, ale když tu adresu celou zkopíruješ do nového okna internetového prohlížeče do řádku nahoře, tak se to pak zobrazí... :super

O týhle stříšce jsem taky přemýšlel. Až to zrealizuješ tak sem hod nějaký fotky prosím. Třeba do toho pak pudu taky až to uvidim.:)

No, po dnešku to pujde zrealizovat opravdu velice těžko. Dám sem zítra nové vlákno, kde vysvětlim, proč.

tohle kridlo zrovna na svou 306ku davam, diry po strisce jsem ucpal takovymy spunty a podlepil tmelem na sklo.. drzi to jak prase a nezatyka.. :) je to v tom cernym pruhu (spunty jsou taky cerny) takze kdo na to nekouka z 30cm tak si toho ani nevsimne..;)