Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo řízení


Creams

Recommended Posts

Tak jsem něco málo najel s peugeotem (mám 2,0XSi) a nevím zdali to tak má každý peugeot, ale zdá se mi nějaká menší účinnost SERVA je to samo lepši jak na místě s vypnutým motorem, ale přeci jen to není nic závratného ! čím může být způsobena tato malá účinnost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No učinost serva je tak nějak dvojí,to mi bylo řečeno že to funguje takto-pokud stojím z nastartovaným motorem namístě tak je učinost serva velká i při malé rychlosti a čím více zrychluji tak začíná byt tužší řízení je to dáno tím aby při větší rychlosti byl pevnější volant a auto mělo stabylitu,doufám že je tomu tak a nepíšu nějaké blbosti.Nevím jestli je to u všech modelu stejné.

[upravil dne 11.8.07 noradek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdy peugeot ma se servem problemy, je to takova vrozena vada.

Vymen servo pumpu, protoze podle toho co pises je v cudeli :-)

Servo by melo prituhovat ale to je nepatrny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨Vrozena, vada, to me rekni kolik jich ten peugeot ma :o:D , jak na to koukam, clovek co si kupuje peugeot, aby si jen nechal astranou 30 000 na vrozeny vady:D servo neni levna zalezitost, a to by taky vyrobce meli trochu pochopit, ze by to melo prezit auto a ne se to rozsipat kazdej 3 rok:grr , holt si narazil na spatnej kousek, ale doufam ze me se nic takovyho nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

no kapaliny tam je dost, ale obkouknu to raději. Jinak kamarád má moturek 2,0 z 309ky doma a říkal, že je stejný a má vše k němu potřebné :-) takže asi dostanu gratis motor se vším všudy

Davej bacha, aby sedela elektronika a dalsi blbinky, muj motor se taky daval az do 206tek, ale taky je ho cca 10 podtypu :super

btw mas stary nebo novy model? at vim, komu se mam lepit na prdel :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...