Sign in to follow this  
Followers 0
Ticcino

Stěrače

6 posts in this topic

Ahoj, nechával jsem si přelepovat čelní sklo a museli mi sundavat stěrače. Dali je sice nazpět, ale asi blbě, takže o sebe nepatrně drhnou (při cestě nahoru). Vypadá to, že je to o tom, povolit jednu matici a pohnout s jedním z ramen. Doufám, že tam nebude n-hran. Potřebuju s tím pohnout o cca 1-2°. Zajímá mě ale něco jiného. Dal bych ruku do ohně, že ty matky, kterými jsou ramena přišroubována, měly plastovou krytku. Můžete na to někdo doma mrknout? Teď tam krytky nemám, ale myslím, že by nebylo od věci je tam dát.

nemají žádnou krytku, mám 2 a ani na jednom to není, kolega v práci tu má uplne novýho a taky nemá, bud v klidu:super

Díky, tak já se nebudu stresovat, ale když na nějakou pěknou narazím, tak jí tam frknu. I když pravděpodobnost, že zarezne tahle matice je dost nízká :-)

Sakra sakra, nejde mi to sundat. Matici povolím, ale rameno nesundám. Je to tam nějak hodně naražený či co. Nemáte na to nějaký fígl?

Šikovný stahovák.

Ale co jsem viděl v servisu, tak pořádně zabrat. Doporučoval bych dva široké šroubováky proti sobě a zabrat symetricky, případně okolí podložit plechem, abys to neporýpal.

Tak jsem to stáhnul. Silou to moc nešlo, ale za pomocí dvou klíčů jo (viz foto) Stejně to ale nebylo moc platný, jelikož je tam nějaký n-hran. Počítám 36-hran, čili přesadit se to dá po 10°, což je pro mě hodně. Moc vůle tam navíc není, zkusil jsem co to šlo a uvidíme při dešti.

post-0-1410959618121_thumb.jpg