Sign in to follow this  
Followers 0
xtrnkovic

kde odpojim central?

8 posts in this topic

peugeot 306,1.4,1994

kde odpojim central?napadlo me vyndat pojistkju?ale v manualu bylo ze by mela být pod čislem 17(20A,vůbec tam neni) nebo musim všecny motorky odpojit zvlast?

[upravil dne 10.8.2007 xtrnkovic]

napis u jakeho auta, to auto si muzes vlozit do podpisu at to nemusis vzdycky vypisovat a kazdej hned vidi na ktere auto se ptas

pokud chces vyradit celej central z funkce tak krome te pojistky je asi nejjednodussi odpojit ridici jednotku - seda krabicka ( u vetsiny aut schovana pod kastlikem spolujezdce vedle vetraku, u 306 pod zadni pravou sedackou )

nějak jí nemůžu najít?pořádně ani nevim jak vypada???koukal sem vzadu pod sedacku a nasel akorat dve "díry" k nádrži.jinak u spolujezdce u větráku nic.nemáte někdo foto abych aspon věděl co hledat?díky

Z jakého důvodu potřebuješ odpojit řídící jednotku? Jinak je napájená z pojistky č. 15. Ta ale napájí ještě vnitřní osvětlení a světlo v kufru. Bude lepší tedy vytáhnout konektor z jednotky. Odklop pravou zadní opěrku a na spodní části přepážky kufru by měla být - tedy já jí tam mám. A hned vedle jsem dal novou ŘJ alarmu.

Ja mam tiez problem s centralom (ked zavriem dialkou alebo klucom hned mi dvere odomkne) a kym sa dostanem do nejakeho sevisu, potrebujem odpojit central. Hladal som tiez centralnu jednotku, ale nenasiel som ju na tu spominanych miestach, tak ma napadlo, ze by som to mohol odpojit z prijimaca radioveho signalu "dialky", no tiez som ho nenasiel (aspon som predpokladal, ze bude pod stropnym svetlom). Nenapada vas nejake jednoduche riesenie, ako to odpojit?

(306 kombi, rv. 1998)

no to bych videl na zlamane draty v levych nebo pravych dverich v tom prechodu mezi sloupkem a dverma, zkus se mrknout do te gumove pruchodky jestli tam nenajdes nejake zlomene draty, pokud na prvni pohled ne zkusil bych sundat tapecirunk a odpojit vzdy jeden konektor moturku v pravych nebo levych dverich, podle toho poznas na ktere strane hledat chybu

Neviem ako presne funguje originalny central, no ked odpojim zamky, tak to stale vyskakuje (aj ked boli oba predne odpojene)...