Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obsah nádrže


Lucy

Recommended Posts

Původně zaslal: dixi

pokolokáté se to tu píše kdybys hledal ale opakování je matka moudrosti 70l vleze až 75 jinak rezerva ruzně já mám okolo 8 l:super

je to slecna, novacek, ma tu zatim pouze 2 prispevky, tak budem trochu schovivavi ;) ale pravidla fora si precist muze, to ano :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ešte nádrž, keď som išiel na dovolenku tak som načapoval na pumpe plnú a ešte som povytiahol pištol a tlačil koľko tam vlezie (niečo tam bolo ja som dolial asi 65L), zaplatil som a prídem k autu a spod auta valí benzín nie veľa ale pod autom bola riadna mláka, ale nebolo to z nádrže ale zhora od hadice, tak som rýchlo zmigal z pumpy a hovorím si asi hore je niekde niečo povolené a potom som to už neriešil tankoval som podľa potreby, ale chcem sa opýtať čo má opraviť aby mi to nepretekalo vrchom tam niekde okolo nalievacieho hrdla, ďakujem

:roker

[upravil dne 20.8.2007 mirec.dk.406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky obcas na dlouhou cestu tankuju plnou a v pohode, jen chci upozornit na to, ze vyjizdet nadrz na nulu je blbost, v nadrzi se za nekolik let pouzivani usadi drobne necistoty, ktere poto mohou ucpat filtr a je pak zbytecny servisum cpat prachy. Me jakmile se rozsviti ta hnusna oranzova vecne hladova kontrolka, tak radsi hned dotankovavam. Normalne ale tankuju tak pul nadrze, protoze jezdim hlavne ve meste a je kravina tahat s sebou zbytecny kila navic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...