Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepinani světel


Creams

Recommended Posts

Původně zaslal: Creams

Mám problém nějak mi nefunguje pačka na spínání světel a nevím co s tím točím s tím a nic se neděje ! Nevím co by mohlo být špatné pačka by měla být ok :(

KOukal jsi na pojistky?? A co kontrolka?? rozsvítí se ti kontrolka světel?? POkud ne problém bude v páčce.. Jinak bych to viděl na tu pojistku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Tak už to mám opraveno . Bylo to normálně roztavené vevnitř na tom jezdci co přepíná polohy. Tak jsem použil páčku z Peugeot 406 Coupe :-)

To je snad nejčastější závada , - roztavená páčka , už jsem se s tím setkal poslední dobou u spousty piškotů , jen by mě zajímalo zda je to tak i u jiných aut. Většinou pojistky a ostatní ok ale ko páčka :myslim . No holt je to asi tím že se musí pořád svítit ...... zvlášť když tam jsou žárovky který tam mají být ....

Hlavně ale že už máš vše ready :super

[upravil dne 10/8/2007 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Creams

Tak už to mám opraveno . Bylo to normálně roztavené vevnitř na tom jezdci co přepíná polohy. Tak jsem použil páčku z Peugeot 406 Coupe :-)

To je snad nejčastější závada , - roztavená páčka , už jsem se s tím setkal poslední dobou u spousty piškotů , jen by mě zajímalo zda je to tak i u jiných aut. Většinou pojistky a ostatní ok ale ko páčka :myslim . No holt je to asi tím že se musí pořád svítit ...... zvlášť když tam jsou žárovky který tam mají být ....

Hlavně ale že už máš vše ready :super

[upravil dne 10/8/2007 raspa]

No roztavené páčky jsou také častý problém Citroenů a eventuelně u některých Renaultů.. Je to standartní prodlém Francie :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...