Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvapkanie ojela - skade?


Guest 00flas00

Recommended Posts

Guest 00flas00

Zdravím,

dnes mi prislo auto zo servisu menimili mi olej aj spojku a tak ale prisiel som domou teraz po dlhsou vození, pozrem pod auto a olej si pekne kvapka na zem je tam taka 20cm mlaka. Zaraza ma ale to ze som isiel domou po lavor cca 10min lebo som sa uz zmieril stým ze mi ide vykvapkat cela nadrz a pozrem pod auto a olej uz nekvapkal.

To vizera ako keby po jazde bolo nieco natlakovane alebo cojaviem co a potom to vykvapka este pod tlakom alebo co to moze byt? A zdalo sa mi ze mi to kvapkalo aj za jazdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odkud přesně to kape? Z vypouštěcího šroubu? Podél filtru? Nebo někde uplně jinde? Já měl kdysi problém s Temprou, kdy když jsem měl oleje mezi ryskami, tak tu a tam kápl (5 kapek za den). Jak olej ubýval (žralo to tak půl deci na 1000), tak olej kapal čím dál míň, až na spodní rysce nekapal už vůbec. Takže je možný, že až ti vykape "přebytek", přestane to samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest 00flas00

no bola to pravdepodobne zle zasunuta poloos do prevodovky lebo olej kvapkal s prevodovky poloos bola tak cca o 1-2 cm vysunuta to je vraj taka chyba peugeotov ze ked sa stým manipuluje tak je mozne ze ta poloos sa posunie lebo v lozisku da sa povedat sa da hybat a nieje tam pevne uchytena ale uz mi to aj privaril a uz nekvapka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...