Sign in to follow this  
Followers 0
Miras

Šplouchá mi na maják, ehm, teda na nohy

7 posts in this topic

Dneska je venku pěkná čina, voda na auto dopadá ze všech možnejch i nemožnejch směrů (kaluže a auta v protisměru), no zkrátka jedu si, a nejednou žbluňk, na pravou nohu mi padlo pár kapek vody. Z výdechu klimatizace, asi? Nevybavuju si že by se mi něco podobnýho v nějakým jiným autě stalo, mám se děsit, nebo se to stát může? 206 CC, ještě dodám...

Nezbyde než sednout dovnitř, a zvenku hadicí stříkat. Jinak dost těžká rada, protože nevím, jak je dělaná a těsněná ta odklápěcí střecha.

[upravil dne 9.8.2007 P607Olda]

kdyby to zateklo strechou tak by to muselo protect sloupkem a pak na nohu

Střechou si myslím že to nebude, teď sem ještě chvilku jezdil a z těch míst odkuď přišla voda na mě fouká vzduch z klimy. Ale zatím sem to neprohlížel, od řidiče tam vidět není a na lezení kolem auta po čtyřech není počasí.

Z reakcí usuzuju že to obvyklá situace není...

Jak říká Olda, pravá noha, tedy plyn, čili střed auta.

Mohla se ti dostat voda na ventilátor a stekla dolů. Zkus mrknout za horní mřížky výdechů, jestli to neni lehce orosený i tam, pak budeš mít jistotu;)

Původně zaslal: Dundee

Mohla se ti dostat voda na ventilátor a stekla dolů. Zkus mrknout za horní mřížky výdechů, jestli to neni lehce orosený i tam, pak budeš mít jistotu;)

To by celkem odpovídalo, je pravda že se mi čelní sklo trochu mlžilo. Několik aut z protisměru mě hezky ošplouchlo, takže voda se na ventilátor mohla dostat celkem v pohodě.