Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu


Driver

Recommended Posts

TO Driver: Každopádně je to zajímavá nabídka. Ale jen by mě zajímalo proč je prodává tak levně, když 1ks pneu. Michelin stojí cca. 3.500Kč. Doporučuju je pořádně prohlédnout aby tam např. nebyla boule nebo aby nebyli nějak opravované. To by se tvůj brácha taky mohl za 4000Kč pěkně rosekat. P.S. nechal bych si je v pneuservisu nazout na kola a překontroloval bych jestli nehážou. ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, u nas mi nabizeli v servise pred zimou nove zimni Micheliny 165/70 R 13 za 1630,- /ks. Ja nakonec vzal neco levnejsiho,ale ta cena neni zase az tak hrozna. 175/70 R13 nebudou o moc drazsi ....

Otazka je, kolik maji najeto - ty za ty 4000,- :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Miki: Samotný pohled na desen (hloubku vzorku) ti neřekne nic. Pneu. ti nemusí třeba házet obvodově ale jen směrově což je také při jízdě nepříjemné. A to pak na pneu. nepoznáš nic a ani tam nejsou ojeté plošky. ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhel široký letní gumy mám zatím jen na zkoušku na přední nápravě a nemůžu si stěžovat.

Zimní mám 165 a až je sjedu a si půjdu do 155. Prej to líp drží, když je auto lehký jako tohle.

Můžu ti říct, že za Corsa na nich bude asi dost lítat na sněhu, ta je tuším ještě lehčí než 106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, jestli bych šel do starších pneu za 4 tisíce, když si můžu koupit celou sadu Michelin Alpin za 6340,- sice to jsou 165/70 13, ale myslím, že jsou stejně lepší na zimu užší. Ale to ještě není všechno. Taky je na netu nabídka na sadu(4 ks) nových pneu Pirelli W 160 165/70 13 za 4740,- a to si myslím že se vyplatí si 740 kč připlatit za úplně nový gumy. Nehledě na to, že Pirelli byly v testu vyhlášený za krále zimních pneu. Radši bych vlítnul do těch novejch Pirelek, než do myšelinek rok jetejch, tan finanční rozdíl je minimální a ještě ti je přivezou zdarma až do baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to nemluvím o tom, že u nás v jednom pneuservisu se dá sehnat nová zimní guma tuším že to byla Fulda 165/70 13 za 799 kč. A to taky nejsou špatný gumy za ty prachy, ale to nemění nic na tom, že bych radši skočil do těch Pirellek, to každopádně, protože prej na sněhu nemá konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a teď koukám, jakej jsem kus vola, že jsem nenapsal kontakt. Tak je to server www.e-pneumatiky.cz, tel: 607 168 830 a email: info@e-pneumatiky.cz. Sačí použít jeden z těchto kontaktů, vyzkoušen mám email a telefon. Když jsem objednával pro bráchu na octavii letní gumy, tak je přivezli za tři dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...