Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka


Sepp

Recommended Posts

Jo, rozstrelil a to tak ze poradne. Vytrhl jsem 10m zabradli a auto omlatil ze vsech stran. Taky jsem zkrivil zadni napravu a to me sere nejvic, protoze ze zadne jine 106ky nepasuje. Predek je taky na sracku, nastesti nevystrelily airbagy, protoze je vzdycky na zavody odpojuju.

Ale spravit to pujde a na pristi rok planuju radikalni upravy, 160PS je hodnota, na kterou bych se chtel dostat.

Ja to tusil ze to rozbiju, protoze vzdycky kdyz o nejakem mojim autu reknu, ze ho prodam a jedu s nim naposledy, tak to tak dopadne. Ted uz ho prodavat nebudu, uz k nemu mam blizky vztah, protoze na tu hruzu se mi vubec nic nestalo, a pecka to byla kurevska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takže, má spojka nevydržela. Včera (7.12.2003) jsem zůstal na obchvatu Olomouce. Spojka dodělala a to jsem chtěl jet do Prahy a ještě tento týden ji nechat vyměnit. Tak jsem jel na laně až do Prahy. Ostuda to moc nebyla. Byla tma a táhla mě 405-ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvoulitrovej beňol, docela to šlo. Jeli jsme porad kilo / devadesat. Celkem v pohode akorat, ridici jsou hajzlove a hovada. Stal jsem tam jako kokot na obchvatu stopoval jsem asi pulhodiny nekoho kdo by me odtahl aspom jk nejblizsi benzine nebo motorestu at tam nestojim jako debil a vsichni se na me..... . Az nejakej mladej kluk zastavil asi po pulhodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...