Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spotřeba při 160 km/h - 7 litrů


stembi

Recommended Posts

Nechápu. Minulý týden jsem přijel z jižní Francie (4 lidi, plně vytížený auto), skoro pořád jsme jezdili po dálnici 140 - 170 km/h a když jsem spočítal spotřebu (najeli jsme 3780Km a natankovali 270 litrů benzínu) tak mi vyšlo zhruba 7.1 l/100km. V papírech má to auto napsaný 5.6 l/100km při 90 km/h, při 120 km/h píšou spotřebu 7.5 litrů. Jak je to možný, spotřeba s rostoucí rychlostí předpokládám neklesá. Mám najeto celkem 70 000 km. Existuje někde dokumentace týkající se spotřeby (závislost spotřeby na výkonu) ? Jo a rok výroby tý třistašestky je 2000, motor 1.4.

[Editováno 7/11/02 stembi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha Ha a Ozvena Ozvena Ozv ... :D

Jinak co se tyce ty spotreby tak ted sem na nadrz najel asi 630Km a to v tom je ta zbesila jizda ze srazu (150-190KM/h non-stop)+ jizda po praze (semafor -> jednicka dvojka spojka trojka ;)) coz je priblizne 8litru/100km to celkem jde. Peugeot 206 1.4 rv.2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LK7R:Hele ty buď rád že ti to žere kolik žere ja když si přivezl svuj sen domu tak jsem se předváděl na křižovatkách a bralo mi to asi 10,7l.Slušnou jízdou a to včetně delších cest jsem rád za 8,5L/100Km ale to se mi moc nelíbí.

Nevíte někdo čím to může být že mi 306 1,8i žere vic než má.Vzduchvý fitr tam je nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOM MASTER:NA ten článek se už těším.Děkuju ti za perfektní fotky mého krasavce.Nejhezčí je ta kde jsou aoba mí miláčci vedle sebe ale tu jak tam stěhuju tu lavičku jak jsem v nákroku ta tam být nemusela :mad:ja sice postiženej jsem ale zatím jen duševně:P a to na pežouty hlavně cabria a tek doufám že to zustane jen u tý vnitřní demence.Jink sraz super a ostatní fotky taky.Jo a těším se na tu společnou ta bude bomba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...