Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

žárovky

10 posts in this topic

Nemá někdo nejakou tabulku nebo něco jaké druhy žárovek se v autě vyskytují a kde který druh je?

Původně zaslal: Kamart

Nemá někdo nejakou tabulku nebo něco jaké druhy žárovek se v autě vyskytují a kde který druh je?

H4 hlavni světlomety , PY21W v přednich blinkrech ,5Wbezpaticové SPZ a přední obrysovky-parkovačky a popř bočni blinkry, H3 mlhovka předek ,21W mlha vzadu a zpátečka popř zadní blinkr,5W paticová koncové světlo , 21W/5W tzv dvouvláknovka je koncová s brzdovým světlem , do interieru (budíky,osvětleni zapalovače a tlačitek )jsou 1,2W nebo 2W bezpaticové.

do stropu takzvany sulfid a je na tobě jestli 5W nwbo 10W

stačí ,nebo jsi měl namysl něco jiného?

Původně zaslal: Kamart

jj to je přeně to co jsem potřeboval diky moc :super

[upravil dne 8.8.2007 Kamart]

za málo:papa

hmm, do stropu v 205 je 5W bezapticová ...

... prostě, do 205 patří pomalu stejné žárovky, jako do Š 120, až na interiér.. tam jsou bezpaticové :)

Původně zaslal: vix

... prostě, do 205 patří pomalu stejné žárovky, jako do Š 120, až na interiér.. tam jsou bezpaticové :)

jejda, ja si tu stropni spletl se svym škorpiem ,jatam měl "tuzingovou" modrou :D

Původně zaslal: vix

Nemusí být nutně pravda;) V manuálu na 405ku např. je uvedená do stropního světla a čtecí lampičky 5W sufit a já mám ve stropnim sufit a ve čtecí bezpaticovku. No a pak si vyber, že? :D

1) jsi v sekci 205

2) nevěř všemu, co píšou v knihách - třeba taková kniha od jistého pána s knírkem... v té spaslo taky o něčem jiném, než demokracii... tuším, že tam bylo něco o jedné rase...

1) vim, jen jsem uvedl příklad

2) takových se poslední dobou rojí víc, ale naštěstí se neprojevují úplně stejně;)

No se tu budem dohadovat o stropním osvětlení a pak to stejně v krámě vypadá tak, že se to rozdělá a pak se řekne- chci tuhle žárovku.. :D klasika..